chladic AC Freezer 7 Pro

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
absinth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 20. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

chladic AC Freezer 7 Pro

Príspevok od používateľa absinth »

takze...mam chladic AC Freezer 7 Pro na doske ASRock 775Dual-VSTA...ked som ho kupil cez speedfan som v pohode vedel regulovat otacky(kto ho ma vie ze ked to bezi na max tak je to dost drsne :wink: )...ale ked som ho raz vybral kvoli precisteniu od prachu atd a dal ho spat od vtedy mi nejde regulovat otacky...moze byt ze je neico prestavene v BIOSe? alebo som mohol ja daco pobabrat na chladici?

dik za odpovede a nejake tipy :wink:

EDIT: predvcerom som zistil problem s doliehanim kontaktov na napajanie do dosky, ale aj po vyrieseni problemu stale neviem otacky regulovat..cize tym to nebolo...uz som fakt zniceny z toho ze to nejde...a speedfan(aj bios) mi ukazuje 3000rpm...pricom max toho ventilatora ma byt vraj 2500... :?

EDIT2: dnes(28.10.) po absolutne ziadnych zmenach a ziadnom zasahu do HW sa mi zrazu regulacia rozbehla...:)) elektronika je fakt haluz :o

//presunute do spravnej sekcie. killswitch // jj dik vsimol som si to az neskor...
MB: ASUS P8Z77-M PRO, CPU: Intel(R) Core(TM) i5-3570K CPU @ 3.40GHz, Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB, RAM: 4 x 4GB DDR3...

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"