CCC a vystup na TV

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

CCC a vystup na TV

Príspevok od používateľa eSPer »

..do masinky strcim DVDcko a filmy pozeram na TV, rad si totiz stare unavene kosti natiahnem na gauc..
Niet nad pohodlie, vsak?
Mal som R1600Pro, Catalisty 6.9, monitor LG 204WT (nativne 1650x1050 pri 60Hz) a TV Panasonic (podpora 1024x768 na 60Hz).
Pobabral som sa nejaku tu hodinku s CCC a tusim aj s Hydravision, filmiky mi na TV sli tak ako treba a tak som uplne prirodzene vsetko pustil z hlavy.
Prisiel vsak cas maleho apgrejdu - kupil som novu Asusku P5k a X1950XT. To si samozrejme ziadalo aj nove ovladace, tak som stiahol Catalisty tusim 7.6 nainstaloval a... z filmikov vidim na TV asi tak tretinu obrazovky, logicky. Okamzite som sa vratil k osvedcenym 6.9, ale samozrejme, nastavenia uz boli v hajzli. Potahal som verzii CCC co len bolo k dispozicii, s kazdou som sa babral nejaky ten den, no vysledok nulovy.
Preto, ak niekto vie, ako sa to ma nastavit, aby mi na TV siel cely film, nielen jeho cast, prosim teraz o navod, ako na to.
Rad by som sa znovu vykotil na gauc a nie cucal v kresle na monitor...
Jo a kto by to nahodou nevedel, ale chcel by mi vyjadrit podporu, aj pre toho je toto vlakno otvorene... :wink:
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa eSPer »

..zatial skusam sa s tym babrat, ale zatial nic...
Nikto nevie alebo neskusal?

Návrat na "Ovládače a BIOSy"