problem s wifi

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
drobcek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00

problem s wifi

Príspevok od používateľa drobcek »

viem ze tu je podobnych tem na problematiku wifi hakingu a rad by som sa opital:stiahol som si WinAircrack a rad bi som odchytel packety ale naskakuju mi tieto chyby: skusal som dve zariadnia vstavanu kartu a dalej aj wifi usb adapter a visledok bude nasledovny ,a preto sa chcem spitat ci ten aircrafter ide na vsetky wifi karty ci len pre jeden druch lebo po anglicky moc neviem,a teda ci si mam zohnat linux a stiahnut verziu pre linux pojde mi to aj ked mam tie sietove adapteri ktore su vypisane v programe : link1
link2 prosim poradte ci si mam naistalovat linux len kvoli tomuto :? ,a este mam jednu otazku co moze byt za chybu ak mi naskoci =
na pripojovani na siet = link3 ,hoci mam silu signalu +-42% aj tak mi to naskoci ta chyba ,skusal som sa pripojit aj
na viacerich pc,aj wifi sietovkach ,ale robi to to ist .aj na inych wifi sietiach ,asi 3 a na dalsich mi ide sa pripojit normalne dakujem
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ako pozeram nevies poriadne ani po slovensky a nieto este po anglicky.
upravil som tie "malicke" obrazky na linky, pravidla si asi velmi necitame

aircrack je cisto linuxacka zalezitost a k tomu potrebujes este specificky hardware (atheros kary s urcitim cipom). len nejaka chora hlava sa to pokusila preportovat pre okna.

tak ci onak, hackovanie tu akosi nepodporujeme cize lock
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Siete"