Vsetko mi seka :(

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

Vsetko mi seka :(

Príspevok od používateľa Wurstol »

No takze moj notebook ma taketo parametre:Procesor - Mobile Intel Celeron, 2400 MHz , graficka karta - ATI Radeon IGP-340M (64 MB) , RAM-ka - 448 MB (PC2700 DDR SDRAM).

-Vsetko islo v pohode az kym som nereinstalovat Windows. problem je ze vsetko /hlavne hry/ co spustim mi seka , drivery na graf. kartu som skusal asi 3 , v kazdom slo v pohode OpenGL ale hrozne sekalo D3D , ale pred reinstalaciou islo setko v pohode.Co mam robit?Preco my setko seka aj ked to ma 2-3 krat nizsie poziadavky ako moj notebook?Nepoznate nejaky dobry driver na moju graficku kartu? :x :x :x
Používateľov profilový obrázok
jojak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št 11. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa jojak »

- skus znova preinstalovat win
- alebo si stiahni novy ovladac na VGA
- inak podla mojho nazoru notebooky nie su na hry :idea:
MB: MSI Z77A G45 CPU: i5 3570k@4.4GHz CPUcooler: Gelid Tranquillo RAM: 2x4GB Kingston hyperX 1600Mhz GPU: MSI 760 HAWK LE HDD: WD640AAKS + Barracuda 7200.12 1TB SDD Crucial m4 128GB Headphones: Alfa Tactic 3D Mouse: Logitech MX518 PSU: Corsair RM650 Case: Fractal Define R4 black
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

lol

Príspevok od používateľa Wurstol »

Ta mam 3 dni win ta ho budem reinstalovat a som pisal ze som skual vela driverov a hry slabsie by my mali ist...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

mas aj vsetky ostatne potrebne drivery? chipset, zvuk?
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

all

Príspevok od používateľa Wurstol »

Ano mam secko ale ja si myslim ze je to problem v grafickej bo bud mi nejde D3D abo OpenGL a ja potrebujem obidve ... direct X mam najnovsy nebude to v prehrivany CPU ? Dakedy mama aj 90 C
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

je to sice vela ale ked ti to nerobil predtym tak preco teraz. si si naozaj isty ze mas ovladace od chipsetu nahodene?
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

hej

Príspevok od používateľa Wurstol »

jj som s isty
Co ja vem predtym som si meral FTP a predtym som mal okoolo 23-25 na jednej hre a teraz tam mam 11-16
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

a kolko giga dat mas na tom FTP ze ti uz nestiha? nemeral si si nahodou fps(frames per second?)

nenahodil si nieco v zlom poradi? niekedy sa to potom nenainstaluje, skus este raz tu grafiku a chipset, pozri ci si nahodou nechytol nejaku chamrad medzi tym instalovanim
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

odporucam pre buducnost poradie instalovania: directx, chipset, grafika. skus znova reinstal a pouzi na vsetko najnovsie ovladace, tak isto najnovsi build directx.
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

Drivery

Príspevok od používateľa Wurstol »

Direct X mam 9.0c drivery mam urcite najnovsie mam taky program ktory my naistaluje autamitcky drivery z netu , ale asi by trebalo zohnat dobry driver , skusal som vela stranok ... , na ktorom by slo i OpenGL i D3D a toto FTP som sa pomilil to malo byt FPS :D taze este ras FPS.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8597
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

CDcka k notebooku co si mal dostat mas kde? Instaluj to z nich a nie cez nejaky pofiderny soft, ktory ti tam nahadze este aj deda mraza a bohvieco este :)

Ak nemas cdcko tak z webu vyrobcu tvojho booku si postahuj ovladace a nahod ich.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

dik

Príspevok od používateľa Wurstol »

Okey diki idem skusit
Používateľov profilový obrázok
Wurstol
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 14. Nov, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Wurstol »

Skusal som ist na stranku vyrobcov , som stiahol a par hier my ani spustit nechelo ale som si dal nove drivery na zvukovku a frcy lepsie :D aspon daco pozitivne ale na graficku furt mam problem

Návrat na "Mobilné PC"