Skrinka Cooler Master Mystique 631, alebo...

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
I-pop
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne 19. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Pezinok

Skrinka Cooler Master Mystique 631, alebo...

Príspevok od používateľa I-pop »

... alebo kde soudruzi udelali chybu :?

Povodne som na tomto mieste chcel napisat minirecenziu skrinky Cooler Master Mystique 631 black, nieco na sposob, aka je to paradna case za dobru cenu, ale ... ale bohuzial to bude trochu inak. A ani nie z dovodu, zeby bola zla, ale skor pre podivny postup vyrobcu, tj Cooler Master.

Mojim zamerom bolo najst skrinku s jednoduchym dizajnom, najlepsie ciernej farby a s dvierkami na prednom paneli (L/P otvaranie) dobrej kvality a za rozumny peniaz. Mystique 631 mi, ako sa hovori "padla do oka" a ked som si presiel zo dve recenzie, a zistil cenu bola pre mna jasna a jedina volba.

Po vybaleni z krabice som bol nadseny dizajnom, v reali vyzerala lepsie ako na monitore, ale ... ale prislo nemile prekvapenie a nasledne rozcarovanie z pouziteho materialu. Na stranke vyrobcu je to Aluminumm, v recenziach dokonca full aluminum casing, lenze ta moja fesanda ma sice predny panel z hlinika, ale zvysok je poctive zelezo :cry:.
Zacal som pochybovat o svojom dusevnom stave a pamatovych schopnostiach, lebo prave aluminum bolo to, co rozhodlo, ze to bude prave tato case. Takze navrat k recenziam, kde som sa uistil, ze niesom na tom tak zle.
Nuz "kde teda udelali soudruzi z ciny chybu :?:"
Zda sa, ze sa vyrabaju dve varianty, full alu, a lacnejsia verzia z ocele a predny panel alu. Oznacenie full alu je asi RC-631-SWN1 a lacnejsej RC-631S-KKN1 (pre cierne prevedenie), ale na stranke vyrobcu som o tom nenasiel ani tuk a to je to, co ma celkom nas....:E Inak rozdiel v cene je cca 900Sk (2400/3300Sk).

Teoreticky je este sanca skrinku vymenit (vratit sa uz neda). Mam prosbu na tych, co maju alu skrinky, ci ma zmysel si priplatit :?:
daggy

Príspevok od používateľa daggy »

Ja som si ju objednal, je u nej uvedene ze iba predny panel je z Al a zvysok su ocelove plechy. Snad bude dobra, uvidim ked dojde.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Su samozrejme dve verzie celohnikove a ocelove. Normalni predajci to maju uvedene, samozrejme celohlinikova je o dost drahsia.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
I-pop
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne 19. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa I-pop »

Predajca to mal uvedene, ale tak nejak salamunsky. Mylsim, ze v tom nebol zamer. Nechal som ju ako bola, ucel splna.
Inak niektore drobnosti su horsie, ako na mojej starej case za 2000 aj so zdrojom (doska pre MB je na pevno, sem tam ostre hrany).

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"