8800 GT alebo GTX ?

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
sohoenter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 351
Dátum registrácie: St 18. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: KE / PP

8800 GT alebo GTX ?

Príspevok od používateľa sohoenter »

Zdravim vsetkych,

mam mensiu dilemu, precital som xy reviews, tem a recenzii na ospevovanu 8800 GT, ale stale sa neviem rozhodnut ci ju alebo GTX. Aj ked monitor zvlada maximalne 1440x900, postupne planujem kupit 24" a s tych recenzii mi vyslo ze GT (single mode) by so zapnutymi AA a AF nestihala, viete mi konkretne poradit? Mam aj na GTX ale kdo se3 ma za 3, keby som chcel GT SLI tak sa nevyhnem ani vymene maticnej. Dakujem za vsetky nazory
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2138
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Pockaj si na zaciatok buduceho roka, kedy by mali vyjst dvojjadrove karty od oboch vyrobcov.
Pokial to chces kupit do konca roka, tak urcite vezmi GT. Neskor ju vzdy mozes predat a kupit lepsiu kartu. GTX by som nechcel kvoli tomu, ze to je stary produkt uz, velky, hreje a o mesiac bude discontinued.
Používateľov profilový obrázok
sohoenter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 351
Dátum registrácie: St 18. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: KE / PP

Príspevok od používateľa sohoenter »

Diky pytal som sa aj koli tomu lebo GT bol prechod vyroby ale nikde som nevidel ziadnu zmienku o novych high endoch a dalsie 3 mesiace sa mi cakat nechce.. Ked mas nejaky link o novych nVidie daj mi prosim vediet dikes
Spoiler: ukázať
CASE:Lian Li PC-P50WB!PSU:Cougar GX600!MoBo:DFI LanParty UT P45 T2RS!CPU:iCore2Quad9650!RAM:CORSAIR DDR2 2x2048MB, 2x1024MB 800MHz TWIN2X C4DHX!GPU:GAINWARD GTX460GS 1024MB !HDD:WD 150GB velociRAPTOR,WD 2TB WD2001FASS,WD 640GB!ODD:Samsung SH-S203D!LCD:Samsung T220!Sound:SB X-Fi Fatality Titanium + Logitech Z-5500
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2138
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Nemam link. Nove karty, co pridu zaciatkom roka, ale nebudu high-endy v pravom slova zmysle. ATI chysta dvojcipovu kartu a nieco podobne aj nVidia, cize taky Crossfire/SLI do jedneho slotu. Hodne bude zavisiet od ovladacov, ako sa to oplati.

Neviem, ci ma ATI v plane aj nieco ine okrem tej dvojchipovej karty. Na leto je ohlasena nova architektura R700, ale tipujem, ze to este parkrat odlozia.

Na kedy chysta novu architekturu nVidia, neviem a tiez neviem, ci a kedy chystaju nejaky high-end postaveny na G92.

Návrat na "Grafické karty"