prepojenie pc s lcd

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

na strane pc si to povolil? popripade skus iny vstup, je mozne ze ten ktory skusas tak to nema nejak rad (na nasej nokii na jednom vstupe neviem rozbehat s-vhs)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa zwARO »

no neviem ked ja xcem zapojit svoj lcd monitor tak mam k nemu kabel jack-jack. Jeden do zvukovky a druhy do monitoru a ide to. Hentake zapojenie si myslim ze by fungovalo keby zapajas telku na vezu...ae tie 2 cinche do veze a ten jack do otvoru na sluchatka v TV...mozno sa myslim ae myslim ze hentak ako to robis by to nemalo ist. Kazdpopadne pockaj este na niekoho lebo som si neni 100% isty...
Používateľov profilový obrázok
bluedragon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa bluedragon »

Ono aj ked to ma Jack vstup asi to nepojde, pochybujem ze dokaze ten TV hrat obraz z jedneho vstupu a zvuk z ineho kedze tie vstupy su rozdelenezvlast do skupin a kazdy video vstup ma aj svoj audio
vstup.

Riesenie- kupit kabel SCART a na druhej strane S-Video + Stereo Jack.
Pripadne ak ma TV klasiky vstup ako ANALOG na monitore skusit ten a uz spominany JACK vstup.
Najlepsie by bolo ak by si si mohol tieto kable niekde zapozicat na skusku.

Home: ASUS P5K, C2D 4500@3,003 (AC), 2x1GB Corsair, ASUS HD3850 256MB 770/2000 (AC S1), Samsung 250GB, ASUS DRW-1814BL, BlueStorm 400W, TT Soprano, Logitech MX 3200, LCD Fujitsu Siemens X19, Sennheiser HD202
Mobile: IBM/Lenovo ThinkPad T61

Gugluj

Návrat na "Hardware všeobecne"