Microcom ADSL AD 2651

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
xetreme

Microcom ADSL AD 2651

Príspevok od používateľa xetreme »

cawte ....mam problem z routerom Microcom ADSL AD 2651 ......zapnem ho zapnem pc a nejde mi net ale pise ze je pripojeny .....niekedy nabehne net za 30 min sam o seba a niekedy nenabehne vobec...nechapm v com je problem....vopred diky za nejaku radu
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Príspevok od používateľa Cvacho »

mal som podobny problem, Microcom 2651 mi zacal mrznut, niekedy sa stalo ze na nasej sieti cca 10 ludi slapal NET len mne, nedokazal som si to vysvetlit router sa tvaril ako stuhnuty, nedalo sa nan vobec dostat cez web rozhranie, nikomu len mne slapal NET, nic nepomohlo ani update FW ani default nastavenie az prisla na radu reklamacia a vymena za Vigor 2700VoIP a odvtedy ziadny problem, TUK TUK TUK

cize moja rada, skoc do T-Comu pokial to mas v zaruke a daj si ho vymenit mne teta povedala ze Microcomi uz nemaju a ze ak chcem mozem nan cakat cca mesiac alebo ze ci chcem Vigora a hned mi zaziarili ocicka :-D cize odkedy je doma Vigor NO PROBLEMO :-)
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580

Návrat na "Siete"