Odpalenie dosky , zdroja, grafiky...

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
_7uraj
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: Ut 21. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Zvolenská Slatina

Odpalenie dosky , zdroja, grafiky...

Príspevok od používateľa _7uraj »

Dobry den, moj znamy si dokupil k 512 ram dalsiu 512 a chcel si ju tam sam osadit. KeD ju supol k tej druhej a zapol Pc zhorela mu doska , zdroj a grafa... cim to mohlo byt ??? Dal ju do zleho slotu , alebo bol daky s tych komponentov vadny ???
CPU: E4500@3.07Ghz; Cooler: AC Freeezer 7 Pro; MB:Gigabyte P35 DS3-L; Ram: 2GB Axe ram DDR824@4-4-4-12; VGA: Sapphire 3870 ;HDD: WD 320GB; Power: Fortron 500W
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

spravil to pri zapnutom pc?
co mal na sebe oblecene/obute, aku ma podlahu v miestnosti kde to motnoval. vela faktorov. odelektrizoval sa ked isiel sahnut na pc?
inac sa to stalo mojmu bratrancovi, zalozil novu ramku a nic, skusame u mna ramky idu vsetky, no doska to uz nerozdychala. potom sa mi priznal, ze mal silonove ponozky, super silonovi koberec a ked isiel zalozit ramku tak mu to hodilo iskru od prsta na dosku, ja som sa len pozrel nanho a pytam sa ako sa dostal do 4 triedy na elektrotechnike.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Ja som zas videl, ako kamarat zalozil ramku trosku sikmo. Nedotlacil. Pekny ohnik to bol. Nastastie to doska rozdychala, ale boli pohorene fólie, muselo sa pajkovat.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

robour napísal:Ja som zas videl, ako kamarat zalozil ramku trosku sikmo. Nedotlacil. Pekny ohnik to bol. Nastastie to doska rozdychala, ale boli pohorene fólie, muselo sa pajkovat.
Toto sa mi takmer na starej doske stalo tiez. Zalozil som ju sice v poriadku, ale nevsimol som si, ze jedna strana je jemne nedotlacena. Uz pri zapnuti som zistil, ze ju nenaslo a keD som sa jej chytil, takmer mi prsty odpadli. Nastastie to rozdychala, aj keD len tak tak.

No mozne to je, ale pokial nenapises, ako sa to presne odohralo, tak ti nikto nebude presne vediet povedat.

Návrat na "Hardware všeobecne"