Tcom, odozvy v poslednej dobe

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Ivkopivko12tka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely

Tcom, odozvy v poslednej dobe

Príspevok od používateľa Ivkopivko12tka »

Zdravim. Chcem sa opytat a poprosit kto tu ma Tcom internet maxi klasik alebo nieco kde je agregovany 1:55 ci mu tiez kolisaju odozvy vo vecernych hodinach ... cez den pingujem cez cmd www.e-sports.sk za 12ms, teraz vecer mi vyhadzuje 65 [smile5] .... CS sa uz dlhsiu dobu nehravam ale pokial si pamatam, vzdy som mal ping stabilny do na ping tych 12 ... nechce sa mi koli tomu CS instalovat tak sa na to pytam ... doplnujem ze rychlost na www.speedmeter.sk/netmeter.sk mam stale plnu , tj 1600-1700/260-280, len odozvy sa navysili. Myslite ze ty parchanti zacali uplatnovat agregaciu ? za odpovede a pripomienky dakujem
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

cely problem by som videl v magiu a neumernom vytazovani linky, minulu nedelu som mal pigny >500, to uz sa nedalo ani surfovat a nieto este hrat, ze vypadavaju dnska je bezne, uz davno frcim na opendns a zhrnul by som to tak ze ma to zacina pomaly srat. mozno je to modemom, skusim este vymenit modem za router, ale pochybujem o tom
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
thimy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 772
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA / ZM / Brno [27]

Príspevok od používateľa thimy »

Mam flat od T-comu a odkedy mam Vigor 2700VGST tak to ide zatial bez problemov. Predtym som mal Microcom AD 2706 a vecer sa zvykol odpajat. S pozicanym modemom Glitel GT-318RI to sice neodpajalo, ale rychlost vecer kolisala a vypadavali pingy. Je to pravdepodobne zarusenou linkou. Teraz na Vigore v noci klesne odstup signal-sum na 11-12. Na Microcome a Gliteli to padalo pod 0.
Kazdopadne je mozne ze vo vacsich mestach ako je blava a kosice maju linky vytazenejsie ako v mensich mestach cize sa tam uz mozu prejavovat nasledky. Ako su na tom s kapacitami vedia asi len oni.
CPU: Intel i5 3570K + ZALMAN FX70, MB: ASUS P8Z77-V LE PLUS, RAM: 16GB (2x4GB + 2x4GB) DDR3 1600Mhz, VGA: MSI GTX770 2GB + Gigabyte GTX660 OC 2GB (GV-N660OC-2GD), SSD: Samsung 840 PRO 256GB + 128GB Crucial C400 , HDD: 2x 2TB WD20EARX, DVD-RW: ASUS DRW-24B1LT, CASE: CHIEFTEC WH-02B-B-OP, PSU: Enermax MODU87+ 500W, MONITOR: LCD HP LP2275w + 2x LG Flatron L2000CP, SOUND: Logitech Z-5500, KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard, MOUSE: Roccat KONE; (Odkaz)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ja som praveze presiel z microcomu 2622 na 2706 cize vidim ze tu bude kamen urazu.
nesom priamo z ke, no je mozne ze mam uzol spolu s ke
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

ja som si aj dnes meral ping a mam priemer 30ms kedykolvek v priebehu dna.Program MAXI KLASIK.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
Ivkopivko12tka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely

Príspevok od používateľa Ivkopivko12tka »

Takisto mam maxi klasik , a doteraz to islo fakt v pohode ... ale zda sa mi ze posledne ked nieco prerabali a bol nejaky vypadok , myslim ked robili profily pripojenia do ustredne z 3 na 5.4Mbit tak sa to sere ... dufam ze to poriesia ... ked im tam zavolam tak sa vyhovaraju na agregaciu , ale vtedy nebola ? .. divne , nezda sa mi ze by sa rapidne navysil pocet pripojeni ala Tcom
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

???

Príspevok od používateľa matopd »

Ono je mozno trocha k veci kde sa vlastne nachadzas, je ine mat dsl v hornych ritanoch (sorry) a ine v tej pri Wiedni, no v Presporku v Auparku. Mam vlastne skusenosti, ze pri prenose (napriklad RDP) v Auparku bola velka strata dat (musel som nastavovat na skeneroch \ciarovych kodov\ najnizsiu prenosovu rychlost). Takze, odkial sa nam sem pripajas, a kolko dsl-iek je v susedstve??? Vsak maju vsetci flat.... :)
Používateľov profilový obrázok
Ivkopivko12tka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely

Príspevok od používateľa Ivkopivko12tka »

Tuto dsl flat pripojku mam v Gbeloch , je to 5000cove mestecko blizko Skalice/Senice/Malaciek .... dovod nevidim na nejaku agregaciu alebo spomalenie ... a aj keby si bol snad v centre Bratislavy a porovnaval by si to s nejakou dedinou na Vychodnom slovensku o 500 obyvateloch, tak to pojde isto, agregacia si myslim ze je riesena celoplosne pretoze by to potom v BA ani neslo a vo vacsich mestach v dosledku pocetnosti pripojiek

Návrat na "Siete"