nVidia logo

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Lycan
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ut 27. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: (okr. Nitra)

nVidia logo

Príspevok od používateľa Lycan »

ked zapnem nejaku hru mam dole v pravom rohu napisane Nvidia a take oko jak to mam dat prec ? diki
650W, i5 3,6 Ghz, GTX 760
Používateľov profilový obrázok
bucala
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Brestovec 449, Myjava 90701

Príspevok od používateľa bucala »

mas tam dane starsie ovladace co????? no ja som to mal tiez na starej Rive TNT2 take priesvitne 3D logo v pravom dolnom rohu..... je to niekde v nastaveniach grafickej karty...... je tam nieco ako vypnut logo alebo co....... ale bolo to davno tak si nepametam.... treba sa s tym pohrat.... ale standardne je to vypnute tak si si to zapol asi sam..... 8)
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2 4600+ EE, Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: ASUS M2N-SLI Deluxe,
RAM: A-DATA Vitesta DDR2 2x 1GB 800+MHz dual Extreme Edition,
VGA: GAINWARD 8965 Bliss 8800GT 512MB, HDD: Hitachi 82GB, WD 320GB, PSU: Eurocase 450W,
Monitor: 22" Samsung 2232BW, OS: Windows VISTA 32bit
Používateľov profilový obrázok
Lycan
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ut 27. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: (okr. Nitra)

Príspevok od používateľa Lycan »

bucala napísal:mas tam dane starsie ovladace co????? no ja som to mal tiez na starej Rive TNT2 take priesvitne 3D logo v pravom dolnom rohu..... je to niekde v nastaveniach grafickej karty...... je tam nieco ako vypnut logo alebo co....... ale bolo to davno tak si nepametam.... treba sa s tym pohrat.... ale standardne je to vypnute tak si si to zapol asi sam..... 8)
diki za radu ale uz to tam nemam mozete lock
650W, i5 3,6 Ghz, GTX 760

Návrat na "Grafické karty"