taktovanie E 4500

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
bernecker

taktovanie E 4500

Príspevok od používateľa bernecker »

Viete mi niekto poradit ?lebo som nenasiel nieco vhodne z coho by som sa rychlo priucil.
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... slabo si hladal ... vies, ide o princip, vsetky Core procesory od Intelu sa rovnako taktuju
... uz len v tejto sekcii je toho asi na 50 stran
... o googlu ani nehovorim
... urcite ale zakladom je mat aj vhodnu zakladnu dosku
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
bernecker

Príspevok od používateľa bernecker »

hm viem priblizne co a ako viem ze zdvihnem fsb len neviem o kolko a potom radic ram neviem,co snim.a dosku mam gygabite P31,a ramky su 2x1G ddr2 800Hhz
Používateľov profilový obrázok
lukki
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Po 13. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Strba - PP

Príspevok od používateľa lukki »

no...v prvom rade, by si mal znizit nasobic CPU aspon na 9...E4500 ma myslim, ze az 11 a to je trochu moc a prinasa to nestabilitu...

a potom skus dvihat FSB, do kolko pojde....ale myslim, ze na tie 3Ghz by mal ist v pohode...

a pozor na RAMKY!!!...zniz ich frekvenciu, alebo si nastav delicky..:):):)
Používateľov profilový obrázok
SonnySk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: Št 19. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Sabinov@Prešov

Príspevok od používateľa SonnySk »

lukki napísal:no...v prvom rade, by si mal znizit nasobic CPU aspon na 9...E4500 ma myslim, ze az 11 a to je trochu moc a prinasa to nestabilitu...
goool :D
ako potom bezi moj Athlon X2 s nasobicom 11,5 a znizenie nasobica znizenie frekvencie.. nejde tu nahodov o pretaktovanie? nie podtaktovanie
PC:CPU:AMD Althon X2 4400+ (2600Mhz)RAM:2Gb DDR2 800mhzGPU: ATI Radeon HD3850 256Mb HDD: Maxtor 200Gb 7200ot PSU 400W KME LCD19" LG

Návrat na "Procesory"