pomale startovanie WinXP

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
branni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 03. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Kosice

pomale startovanie WinXP

Príspevok od používateľa branni »

rozhodol som sa segre dat pod stromcek nove PC(skladacka z mojich nepotrebnych a novych veci) pouzil som moju mb+A3500+2x215ram+X1300pro. Dokupil som napalovacku, case s 450Wzdrojom, hdd a blbosti typu citacka kariet, set mys+klava a lcd. Nainstaloval som Win XP SP2, nahodil vsetky ovladace, vsetko islo pekne svizne ako malo...ale po poslednom restarte win nacital hned(ta cierna obrazovka s logom), zobrazilo sa pozadie plochy, presla zvucka zapinania a tam to zatuhlo. po minute cca sa zobrazilo inonky....cim moze byt sposobeny taky pomaly start? ovladace su najnovsie, zaplaty na XP....2x som reinstaloval win a aj na slovenskej verzii robi to iste....neni tam nic ine okrem WIN a driverov...doteraz vsetko bezalo OK, vymenil som vlaste len hdd a zdroj...za kazdy napad dakujem
Používateľov profilový obrázok
Ivkopivko12tka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely

Príspevok od používateľa Ivkopivko12tka »

Pouzi nejaky soft ktory ti ukazuje co vsetko sa nacitava pri starte (alebo aj v msconfigu) a popozeraj tam ci tam nieje nic podozrive co ma meno yourdumb.dll alebo podobne smaky, alebo pricinou mozu byt treba aj dva navzajom beziace antiviry , to vie dakedy zblbnut ... urcite hladaj chybu tam, ked tak preinstaluj ovladace ... odporucam program system mechanic pro, ten to vyriesi na 75% vsetko a este ti to aj zlepsi chod PC ...
Používateľov profilový obrázok
branni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 03. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa branni »

:o :o :o :o take veci co si pisal som skusal...ale nepomohli, ziadne procesy navyse atd......

ALE PROBLEM VYRIESENY....citacka kariet letela z okna a este som si po nej chvilu poskakal....hned co som ju vyhodil tak bolo vsetko OK...a ja sa tyzden trapim s konfigom a vsetkym moznym HW.....bola to ciatacka AllInOne 23 Manli....nech je jej zem lahka :) dost neprijemna zavada co sa tazko hlada a lahko odstranuje

Návrat na "Hardware všeobecne"