Ubertower mod :worklog:

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Ubertower mod :worklog:

Príspevok od používateľa Josifek »

Tento mod robim uz dlhsiu dobu, nafotenie sa mi vyskytlo vsak az v poslednej dobe.

Podstata je stary bigtower, ktory nemohol ostat "stock" a tak som vymyslel najrozsiahlejsi mod, do akeho som sa kedy pustal.

Tu su prve obrazky v celkom povodnej podobe.
Obrázok Obrázok

Do zadneho plechu som vyrezal dieru pre 2x8cm fany(vacsie sa nevojdu, skrina je uzka) Este tam zavarim plech a vyrezem diery.
Obrázok

Toto je pohlad zhora na vnutro skrinky, vyrezal som tam otvor pre vedenie kabelaze poza Mb.
Obrázok

Tu je narcrt pre 4 sloty na 4x 12cm ventilatory, ktore budu ofukovat mb zozadu. Pravdepodobne tam osadim Delta fany, ktore budem regulovat podla potreby, kedze normalne fany s nizkym prietokom by tam nemali ziaden ucinok.
Obrázok


Pod celu skrinu dam este jednu mensiu, kam pojde zdroj, disky, a vodne chladenie.
Zatial to nieje nic moc, budem sa snazit napredovat, ale dal som tu obrazky aby bolo vidno cely priebeh moddingu.

Zatial dam jednu peknu vychytavku, ktora pojde do predneho panelu:
Obrázok
Je to reset CMOS prepinac. :wink: (sry za blbu kvalitu, fotene mobilom)
Používateľov profilový obrázok
slawo206
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 26. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa slawo206 »

ten CMOS prepinac si spravil ako normalne obvod ktory prerusis ked chces restartovat CMOS??? alebo naopak???? lebo mne sa CMOS restartuvava skratom... ties som o tom rozmyslal
Gigabyte GA-M52L-S3 II AMD Athlon X2 4200+ Windsor (2,2ghz @ 2,9ghz) II ATI/AMD Sapphire HD3850 512Mb II KME 400W II 2x1Gb Kingston 800mhz CL5 II Arctic Cooling Freezer 64 pro PWM II LG H55L LS II Projekt WoodCase in progress
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Zalezi podla dosky. Na niektorych je prepinac na dve polohy, na niektorych sa to robi spojenim dvoch pinov. Spinac som spravil na obidve moznosti, momentalne je vsak nastaveny na skratovanie(zapojene su dva z troch)
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

ta skrinka mi je daka povedoma 8-[
uvideme co z nej vyrobis ja som som uz dost dlho nic nevyprodukoval na mojej,
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"