Opera Flash player

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Opera Flash player

Príspevok od používateľa Jarno »

Mam problem v Opere 9.50 ze mi neukazuje iste veci pretoze vypisuje ze potrebujem nainstalovat adobe media flash player... avsak ja ho mam nainstalovany a nic... a ked som sa snazil znova nainstalovat (preinstalovat) tak uznapisalo ze nemoze nainstalovat bo uz je.. no tak som uninstaloval operu a vsetko vymazal dal znova a zata to site.. neviete ako to urobim aby to uz konecne nevypisovalo a web site mi ukazovalo ako ma?
diki
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa NuSuey »

pri flash playeri ti nenapise ze uz je nainstalovany :) maximalne ti pri instalovani flash playera, napise ze MAS SPUSTENU OPERU, ZE SI JU VYPNI a a stlac TRY again (alebo nieco take) ..

;) cize vypni operu pri instalovani :)
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Jarno »

NuSuey napísal:pri flash playeri ti nenapise ze uz je nainstalovany :) maximalne ti pri instalovani flash playera, napise ze MAS SPUSTENU OPERU, ZE SI JU VYPNI a a stlac TRY again (alebo nieco take) ..

;) cize vypni operu pri instalovani :)
To ma nenapadlo... heh :red:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"