Webmaster needed

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Sovator

Webmaster needed

Príspevok od používateľa Sovator »

Zdravim dufam ze ma uplne neznicite ale musim to aspon skusit :]

Potreboval by som webmastera ktory by bol ochotny pripojit sa k timu portalu www.gaming.sk
J to portal ktory sa toci hlavne okolo CS serverov postupne sa moze rozsirit aj o dalsie hry kvoli nezhodam so starym webmasterom tento odisiel a zobral si aj web ktory urobil [na co mal samozrejme pravo aj ekd o moralke bys a dalo diskutovat] a momentalne sme bz webu.

Co za to ponukam: No moc toho nie je jelikoz peniaze nemame to hovorim na rovinu [samozrejme webhosting a serverhosting mame financne zapezpeceny Razz] ale ponukam moznost mozna potencialne nejakemu maldemu dobremu webmasterovi aby sa prejavil pripadne poskusal mame dve serverove masiny cize tu problem nie je dany clovek by dostal prava hlavneho admina na portali cize ak to bude cs fanusik bude to len plus a dalsia vec co mozme ponuknut je jedinecna moznost dostat sa do nasho timu a zazit kopec srandy :]

Co vyzadujem cloveka hlavne shopneho nie nejakeho fusera akych mi denne pise 500 a maximum co zvladaju je stiahnut PHP fusion theme a trocha ju upravit mame uz aj trocha predstavu ako by mal web vyzerat
http://www.postimage.org/image.php?v=aV29JduS


nexcem sa uz mco rozpisovat ak by nahodou niekto mal zaujiem prosim nech mi napise na ICQ:309317885 pripadne na mail:lordsova@gaming.sk
a mozme o tom podiskutovat dakujem a prajem prijemny zvysok dna :][/list]
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Ma to masiny, nema to peniaze, je tam plno manipulovatelnych deti... toto chcem :yes:
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
masko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Št 17. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava - Stare Mesto / Dubravka (ako kedy :) )

Re: Webmaster needed

Príspevok od používateľa masko »

Sovator napísal: Co vyzadujem cloveka hlavne shopneho nie nejakeho fusera akych mi denne pise 500 a maximum co zvladaju je stiahnut PHP fusion theme a trocha ju upravit
no neviem, ci najdes schopneho cloveka ochotneho to robit zadarmo.. fuseri sa vacsinou musia nejako vypracovat a prave toto je asi prilezitost pre nich.
Athlon X2 5200+ [AC Freezer 64 PRO], Asrock AliveNF5 eSata2+, Apacer 2 GB 800 Mhz, MSI 8800GT 512 MB, SB Audigy 2 ZS + Genius 5.1 HomeTheater, 22" HP w2207, Chello 10Mbit
Sovator

Príspevok od používateľa Sovator »

nj skusit som to musel aspon

Návrat na "Programovanie"