f.ck NET

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
SAr1Nc0K
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 13. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

f.ck NET

Príspevok od používateľa SAr1Nc0K »

takze mam takyto problem.. pouzivam mozillu a mozno tak raz dva krat do hodiny sami stane ze mi urcite stranky nejdu prehliadat narp google ale aj pretaktovanie.sk mi nechce otvorit ale zase ine idu v pohode ... no po kratkom case alebo ked preklikam medzi strankami ktore mi idu tak mi uz potom google aj ine ktore nesli idu . Vo sietevom kabli to neni tensom menil aj 7x a stale to robi , pc mam vycisteny s ad aware aj so spybotom aj a antivirakom ... sietovku som takisto preinstaloval uz ... neviem co mam robit .. mam reinstal winalebo kupit dalsiu sietovku ? ... a to site robi ajv IE aj v Opere
MSI P35 NEO F , ASUS -- GeForce EN8800GT 512MB HTDP PCX , SAMSUNG 320GB SATA2 16MB , A-DATA DDR2 2x 1GB 800+MHz dual Vitesta Extreme Edition , Intel Core 2 Duo E4500 2.2GHz BOX 775 2MB dual , Fortron 400W Blue storm II , ASUS 19" LCD VB191T 5ms DVI 2000:1
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

Cookies si vycistil ? Napr. CCleaner...
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

nemas nahodou siet viacerych ludi, som videl par pripadov ked nejaka socka sosala z rapidu a po stiahnuti casti restartla router a cakala na novu IP. vrazdil by som keby to mne niekto na routry robi.
to ma len napadlo
vsetko mi je jedno

Návrat na "Programy a problémy s nimi"