Spomalene reakcie VGAHD2600PRO

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Spomalene reakcie VGAHD2600PRO

Príspevok od používateľa Reinok »

Zdravim,

mam taky mensi problem zrejme s ovladacmi, po nainstalovani hry Tony HAwk Underground 2 mi zacala blbnut, ,,grafika" , zasekava sa mi klavesnica, resp. pohyby...keD idem rovno napr. v CoD4 a pustim stale ide zastane po 5sekundach, co je pri danej hre naprd, robito aj vo FLATOUT2, CS1., proste v kazdej hre, skusal som odinstalovat driver aj CCC...a nahodit znovu ovladace sa mi podarilo dat ale CCC uz nie pise mi ze CLI. sbor nenalezen, klavesnicu mam novu aj staru aj cez USB aj cez PS2, robito stale, myslite ze reinstall to zvladne, alebo vidite chybu vo VGA, inak ziadne artefakty nic VGA ide na plno bez problemov.

P.S: Normalne vo wine ide tak jak ma ziadne sekanie, pri pisani ani nic ine...iba v hrach, za help THNKS.... :cry:
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa stanomx »

pio
Naposledy upravil/-a stanomx v Po 16. Apr, 2012, 14:46, upravené celkom 1 krát.
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Príspevok od používateľa Reinok »

Fuha mne to zacalo robit z nicoho nic v hre, predtym to nerobilo mozno tak v CS 1.6inak nic a potom som zapol hru a zacalo mi zasekavat ovladanie, vymenil som VGA za 8600Gt hodil ovladace a ide to zatial, ja len potrebujem zistit ci to je chyba softova alebo VGA, ci nieje nejako poskodena, co myslis?
Moto: Yamaha FZ8 Fazer

Návrat na "Ovládače a BIOSy"