Poroblem s ovladacmi

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
sony123
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 165
Dátum registrácie: Št 24. Apr, 2008, 14:00

Poroblem s ovladacmi

Príspevok od používateľa sony123 »

Skusal som nainstalovat nove ovladace na grafiku HD2600(v notebooku),ale nejdu.
Zistil som,ze ke¡odinstalujem stare ovladace,tak sa asi za 1minutu zacnu instalovat sami nanovo,pocas rozbalovania ovladacov mi napisalo na liste,ze sa nasli ovladace a ze ich instaluje alebo co...,a este sa tie nove ovladace ani nerozbalili a uz mi napisalo,ze su nainstalovane ovladace a ze mam restartovat PC...dal som odlozit a pokracoval som v rozbalovani,keD sa to dorozbalovalo a mala nabeznut instralacka,tak napisalo,ze program CATALIST prestal pracovat ci co.A este mi aj vypisovalo ako keD vyhodi nejaku chybu,ale pisalo tam,ze su neni ovladace alebo co,ale to este keD som len odinstaloval tie stare...
Skusal som aj prerobit ten ovladac,aj som ho prerobil,ale asi sa mal aj zapnut,neviem vytvorili mi to novy priecinok a tam to je,ale neviem ktorym to mam zapnut,tak som vyskusal jeden,ale tam mi napisalo po chvyli(este sa ani nezapol),ze prestal pracovat.
Vyskusal som aj nainstalovat stare ovladace na nove,ale tam tiec napisalo program CATALIST,(neviem presne co tam napisalo,ale nieco take)prestal prcovat. cital som tu,ze sa ma stiahnut aj program MSLXML 4.0,ale nevi mna co je a co mam v nom spravit?

Jako je to mozne,ze mi seka CRYSIS na najmensich detailoch?Ale napriklad Assasin Screed mi ide na najvyssich aj na najvissom rozliseni plynule na DX9 ale na DX10 mi ani nejde,no bbne to akosi,ale to som pisalo vinej teme.
A niekedy,keD si dam na CRYSIS aby mi to samo zistilo na akych detailoch by to malo ist,tak mi napise low ale niekedy medium,ale aj tak to seka.
co mam spravit?
Používateľov profilový obrázok
sony123
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 165
Dátum registrácie: Št 24. Apr, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa sony123 »

Nikto mi nevie poradit?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8612
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

Napis to este raz a ako clovek, z toho paskvilu sa nic neda pochopit.

INak vyskusaj stiahnut Omega Drivers, alebo si najdi ovladace na webe ATI pre Radeon Mobility graficke karty. Ze ti Crysis seka sa nediv, je to najnarocnejsia hra sucastnosti, a bohvie v akom stave mas ovladace ktore tam prave mas nahodene (ak vobec nejake mas)
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
sony123
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 165
Dátum registrácie: Št 24. Apr, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa sony123 »

sak ja som skusal viacere ovladace a nejdu mi nainstalovat,pisal som to v prispevku nad tymto,je tam aj screen toho co mi vyodi,keD dam setup...

Návrat na "Ovládače a BIOSy"