Padanie opery pod XP

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Horus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 10. Feb, 2008, 14:00

Padanie opery pod XP

Príspevok od používateľa Horus »

Zdravicko, po nainstalovani opery mi casto pri vstupoch na gmail, centrum, a semtam len tak padne s error hlaskou.

Nasiel som v zaznamoch toto, ale klasicky ako vyvojarovi os mi tieto cisla trt hovoria, preto sa obraciam na pomoc odbornikov:

Obrázok

Chyba nastava opakovane pri pokusoch sa dostat na svoj mail. Existuje na toto nejake riesenie bez sposobenia ujmy majitelovi/pocitacu/billovi?

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
huno74
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa huno74 »

ahoj s tym som mal aj ja problem ale ked som preinstaloval XP tak to ficalo uz v pohode neviem co s tym bolo ale to mi zacalo robit len na jednej verzii XP na anglickej zo slovencinou na ceskej mi to ani raz nespravilo neviem co s tym je skus preinstalovat windovs
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Aku verziu opery pouzivas? Mozno by stacilo vymazat adresar s nadstaveniami a aby sa vytvorili nanovo. Neskor sa vratim a napisem ti kde sa to nachadza ...
Používateľov profilový obrázok
Horus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 10. Feb, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa Horus »

Problem pretrvava aj po reinstale.. :cry: takisto sa mi dnes stalo pri inych aplikaciach ze bol problem s aplikaciou: read alebo :write

cim viac reinstalujem win tym viac problemov ma ... wrr :lol:
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

skus otestovat pamate napriklad memtestom.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Horus napísal:Problem pretrvava aj po reinstale.. :cry: takisto sa mi dnes stalo pri inych aplikaciach ze bol problem s aplikaciou: read alebo :write

cim viac reinstalujem win tym viac problemov ma ... wrr :lol:
Toto skor vyzera na problem hardware-oveho charakteru. Ako bolo spomenute vyssie, otestuj pamate, prip.cely pocitac nejakym zatazovym testom.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.

Návrat na "Operačné Systémy"