wifi internet+wifi siet v byte, ako?

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
MarkAurel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Po 26. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: V.Krtis

wifi internet+wifi siet v byte, ako?

Príspevok od používateľa MarkAurel »

Potrebujem trosku poradit potrebujem predovsetkym prijimat wifi signal-internet na svoj notebook na ktoromkolvek mieste v byte ale wifi kartou cize bez kablovo,co na vykon vstavanej wifi karty v notebooku nieje mozne. V PC mam ties wifi PCI kartu a antenu na balkone, cize o PC bi ani tak neslo ale mohol bi sa aj pc pripajat pomocou svojej wifi karty na AP alebo router ci co to budem potrebovat. Lebo v notebooku mam net ak je zapnuty PC a su spojene sietovym kablom,a kabel taham po byte. tak co budem potrebovat? dakujem


Obrázok
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa newmi »

wi fi router
:wink:

napr taky co mam v podpise alebo hocaky iny aky sa ti bude pacit/vyhovovat
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
MarkAurel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Po 26. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: V.Krtis

Príspevok od používateľa MarkAurel »

cize router prijima wifi signal aj ho posiela dalej, alebo on prijima a nan sa musim pripojit siet.kablom?
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1662
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Vacsina routrov ma jednu antenu. A kedze s tou tvojou ides mimo dom/byt, musis sa napojit s PC a notasom cez kabel - co ty nechces. Potom bud kupit router co ma dve anteny a dokaze spravit dve siete - pokial viem su take, ale u nas som ich velmi nevidel. Pripadne nejaky s dvomi antenami a modnuty FW do nich dat aby dokazala kazda antena obhospodarit inu siet.
Alebo kupit este druhe AP na vysielanie pre dom/byt.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...

Návrat na "Siete"