Acer 5611 AWLMi

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
petepete7181

Acer 5611 AWLMi

Príspevok od používateľa petepete7181 »

Caute, chcel by som sa opytat, ci mi vie niekto poradit. Mam problem so svojim laptopom Acer uz od kedy som ho kupil. Ten problem je, ze mi nahodne vypina a po zapnuti sa sprava, akoby doslo k vypadku el. energie. Klasicka modra obrazovka, kontrola diskov, atd. Nepoznam dovod, bol uz aj v zarucnej oprave, vymenili mi termalny modul, robi to vsak dalej. Zavireny nie je, pravidelne ho vysavam, odvod tepla je teda zabezpeceny. Sprava sa tak najma, ked pracujeme na nom na sieti alebo, ked je viac zatazovany. Odozva sa predlzi a potom sa vypne. Je pripojeny vzdy na externom zdroji, baterka je zalozena. Mam Win XP SP 2. V nastaveniach problem nie je. Ja mam podozrenie na zdroj... Ale potreboval by som sa spojit s niekym, kto sa uz s tymto problemom stretol a potreboval by som sa poradit co robit, ci vymenit zdroj (za aky ?) alebo to moze byt aj nieco ine. Uz som dost toho na nete o tejto veci precital, vacsina sa priklana k problemu so zdrojom, ale tam sa jedna hlavne o stacionarne pc - cka, ja mam laptop. Nemam pripojene ziadne externe zariadenia, len bezsnurovu mys.

Dik za pomoc

Peter
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Acer 5611 AWLMi

Príspevok od používateľa beardie »

spekulujem, spekulujem, do inej sekcie si to nemohol dat?

k veci: skus live cd linuxu, ci to bude robit aj vtedy, popripade otestovat ramky (stiahni si live ubuntu cd, je tam aj memtest a da sa pouzit aj ako live cd)
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Acer 5611 AWLMi

Príspevok od používateľa crux2005 »

presunuté, do špekulácii to naozaj nepatrí, keď ten NB už bol oficiálne vydaný
s pozdravom, crux.

Návrat na "Mobilné PC"