Atrament VisionTech - skúsenosť so Sandermedia

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
kurilla
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Po 05. Máj, 2008, 14:00

Atrament VisionTech - skúsenosť so Sandermedia

Príspevok od používateľa kurilla »

Chcem varovať ostatných, zakúpil som tento atrament v internetovom obchode Sandermedia pre moju HP PCS1510 č. 338/339 Black za 179,-Sk + poštovné GLS 160,-Sk !!! v snahe vyskúšať lacnejšiu alternatívu ako Europrofi. Plnil som predtým atramentom z Europrofi a nikdy som nemal problém no stojí cca 400 až 800,-Sk podľa akcie za 0,1L. Sandermedia ponúkajú 0,2L za spomínanú cenu. Viem, že som sa vybabral a že nie vždy platí čo je lacné musí byť dobré. Ja som prišiel o 340,-Sk no chcem varovať ostatných. Atrament mi skoro zničil cartridge (3x plnený úplne v pohode) tým že zaniesol trisky ... inak plním aj 10x. Atrament cítiť po liehu veľmi výrazne, kdežto kvalitný atrament nie je skoro čuchom poznať, je riedky a ihneď vyteká z catridge (kde plním aj 10 ml ... tu mi vliezlo len 3 ml a už sa mi vylieval cez trisky).

Napísal som firme Sandermedia aj reklamačný mail, som zvedavý čo s tým budú robiť ... a chystám sa aj na http://www.staznosti.sme.sk" onclick="window.open(this.href);return false; (sorry za reklamu)

Návrat na "Hardware všeobecne"