Opera-pamatanie si hladanych slov?

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Opera-pamatanie si hladanych slov?

Príspevok od používateľa Lithil »

Zdravim!
mam taky problem : ked nieco hladam v googli ,napisem pozadovany vyraz a dam haldat,ked idem opet hladat to iste tak napisem zaciatocne pismeno toho slova ale opera mi neda moznost vybbrat si to co som pisal....mozzila to vie tusim aj IE .... neviem ak oto zapnut v opere lebo je to dost otravne ked hladam 5x to iste slovo ktore sa zacina na pismeno napr D a musim to pokazdy krat napisat znova a znova v Mozzile by som napisal iba D a vybral by som si co si pod tym pismenom mozzila pamata ...

a druhy problem: vo Windowse za zavinac da napisat skratkou ctrl +alt +V ale v opere ked toto dam napriklad pri prihlasovani sa do e-mailovej schranky tak mi vyhodi ze odoslat stranku na preverenie zdrojoveho kodu alebop take nieco...neda sa to zmenit aby sa to dalo pod hentou skratkou napisat ?

dik za rady
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Opera-pamatanie si hladanych slov?

Príspevok od používateľa Toman »

- a Shift +2????? (eng klavesnica)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Danix64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Po 12. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice (04011)

Re: Opera-pamatanie si hladanych slov?

Príspevok od používateľa Danix64 »

@ - [ľavé ALT] + [6] + [4]
      [pravé ALT] + [V]

a to pamätanie zadavanych vyrazov mi tiez chyba a neviem ci sa to da sfunkcnit. Ale zvykol som si uz.
Spoiler: ukázať
fanless PC: Ryzen 5 5600G, 32GB RAM, 2x2TB SSD (17-19W idle)
fanless i3 server: i3-13100, 64GB RAM, Asus Pro H610T D4-CSM, 1x2TB SSD (<5W idle)
fanless secondary miniPC: Intel N6005, 16GB RAM, 2TB SSD (<6W idle)
fanless small home server: Odroid H3 (Unraid) (<5W idle), Raspberry Pi 4 (Debian/DietPi)
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Opera-pamatanie si hladanych slov?

Príspevok od používateľa Lithil »

toho zavuinaca som inak vymyslel:
opera-nastavenia-pokrocile nastavenia-mys a klavesnica-klavesnica do vyhladavania V CTRL ALT objavi sa ze to je preverenie zdrojoveho kodu tak na to kliknete natukate zavinac a uz funguje ctrl alt V ako skratka pre zavinac :)

a to pamatanie si slov to je strasne dolezit ja som si tiez zuvykol ale tak ten prepych :D ...

Návrat na "Programy a problémy s nimi"