Odpalene USB?

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
iwo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 08. Jún, 2007, 08:00

Odpalene USB?

Príspevok od používateľa iwo »

Zdravim, rad by som vedel ze ako zistim ci mam odpalene USB....lebo ked nieco pripojim napr. mys vyhodi mi len tabulku Unknown device ale napr. player ked dam do USB sice napise Unknown device ale nabija mi ho takze vazne neviem ci ich mam vazne odpalene (ako som pisal v topicu Asus K8N) tak mi radil jeden chlapik ze si mam zohnat PS2 konektor zohnal som, ale Mys mi stale nejde dokonca asi v PS2 porte....dost ma to sere okrem USB a PS2 mi ide vsetko na doske....poradte prosim Vas....ak su vazne odpalene je moznost kupi Pridavnych USB slotov?(myslim tie co sa zapajaju na konektory na doske)nech zvytocne nekupujem ak to nepojde
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Odpalene USB?

Príspevok od používateľa dexterav »

no karta do PCI s USB2,0 stojí iba pár stovák...
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
iwo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 08. Jún, 2007, 08:00

Re: Odpalene USB?

Príspevok od používateľa iwo »

takze si myslis ze su odpalene? a co potom ten PS2 port? netreba nieco nastavit v Biose vazne som s toho vytreti....dosku som kupil na inzerat od jedneho chlapika ked som mu volal tvrdil ze USB mu isli vsetky dokonca aj ten PS2...obavam sa toho ci nahodou ak som neodpalil tie UBS za pomoci mysi ci nahodou aj tu mys neodpieklo...mozno je ten PS2 port funkcny
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Odpalene USB?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Este si skus nabootovat live CD nejakeho Linuxu. Ak ti tam mys pojde = mas rozbity Windows. Napriklad ja teraz nemozem pouzivat externy ramcek na disk, lebo mi nejdu drivery ani pre USB ani eSATA. Windows si totiz chce natiahnut nejake ovladace, ktore nevie najst, ale pritom su sucastou systemu.

Návrat na "Základné dosky"