ktora doska je lepsia

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
methodman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: Ut 01. Júl, 2008, 12:30
Bydlisko: Nové Zámky

ktora doska je lepsia

Príspevok od používateľa methodman »

chcel by som sa vas spitat ze podla vas ktora doska je lepsia alebo ak viete o nejakej lepsej tak napiste
P5E3 Premium/WiFi-AP
http://cz.asus.com/products.aspx?l1=3&l ... odelmenu=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Striker II Extreme
http://cz.asus.com/products.aspx?l1=3&l ... odelmenu=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Maximus Formula (Special Edition)
http://cz.asus.com/products.aspx?l1=3&l ... odelmenu=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Q-Axis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 466
Dátum registrácie: Ne 18. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Zvolen

Re: ktora doska je lepsia

Príspevok od používateľa Q-Axis »

najlepšia je P5E3, ale pokiaľ chceš SLI, tak jedine so Strikerom

EDIT: ale obidve sú na DDR3 pamäte, ktoré sa zatiaľ neoplatia. chybu teda nespravíš ani s Maximusom (ja mám tiež X38 a som spokojný)
i5-3570
16GB RAM
SSD + veľa veľa HDD
zobrazovadlo nVidia
pozeradlo Asus PA246
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: ktora doska je lepsia

Príspevok od používateľa faugusztin »

Q-Axis napísal:....
methodman nebude kupovat ani jednu, takze kazda rada je tu zbytocna. Vid jeho ostatne thready.
Používateľov profilový obrázok
eFatal2ty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1426
Dátum registrácie: So 03. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: ktora doska je lepsia

Príspevok od používateľa eFatal2ty »

skorej Rampage Formula, ked uz tak a k tomu 4870x2
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: ktora doska je lepsia

Príspevok od používateľa ZoranICS »

Faugusztin, a vsetci ostatny...

Prosim vas ludia, ak nemate nic zaujimave co dodat K TEME, tak radsej nic nepiste. Netreba mat kazdeho hned za debila, ved aj vy ste sa niekedy ucili, a aj vy ste niekedy len snivali o tom, co by ste chceli doma mat, a len velmi malo z VAS ma doma to, co by naozaj chceli mat!

Kazdy z nas sniva o skulltraile s dvoma QX9775, so 16GB superrychlej pamate s dvoma 4870X2 s 2-2GB GDDR5 na 6GHz a k tomu 4 velociraptory v RAID0, a to vsetko pekne pod nulou a bez jedineho naznaku hluku, aby sme mohli kludne spat, kym sa nam stahuju veci z netu rychlostou aspon 100Mbps...

No a co ze ma kopec threadov s podobnymi otazkami? no a co ze sa kazdy druhy den spyta, ci je lepsia ta alebo ta doska... On sa aspon pyta, kym vy ste presvedceny o tom, ze viete vsetko a radsej sa ani nepytate, este by si niekto pomyslel ze ste hlupy!?

a teraz k teme...

Ak mas na to, aby si zbytocne investoval do DDR3 tak odporucam jednoznacne Rampage extreme, alebo spominanu P5E3 a k DDR2 skor Abit IX38QuadGT alebo Rampage formula. Na SLI zabudni tak isto ako na nVidiacke chipsety/karty pokial nemas vyslovene v oblube BSOD...

PS: Cakam buuurlive reakcie!
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: ktora doska je lepsia

Príspevok od používateľa faugusztin »

ZoranICS napísal:PS: Cakam buuurlive reakcie!
Ak si pozries jeho ostatne vlakna, tak uvidis ze uz mu radsej odpovedam normalne, snad sa raz prebudi zo sna a vyberie si dosku, ktora odpoveda jeho realnym financnym moznostiam.

A len tak mimochodom, naco vytahujes "historicke" vlakna - z hladiska methodmana je to naozaj historicke vlakno, odvtedy urobil uz 2 dalsie vlakna o doskach, o tychto uz ani neuvazuje. Posledny prispevok v tomto vlakne bol 10 dni stary, to si z nudy prezeras stare vlakna? :?

Konkretne aktualne vlakno je http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... =5&t=39228" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Návrat na "Základné dosky"