WIFI + BLACKBERRY 8320

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
GODZILA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00

WIFI + BLACKBERRY 8320

Príspevok od používateľa GODZILA »

Zdravím pánove a dámy .
Potreboval by som poradyt s jedným rébusom moja zostava dsl modem +wifi router provider T..COM ...... všetko ide ok dokonca aj utorrent ide ako aktív , ale jedna vec mi nejde do hlavy kde je pes zakopaný ..... ten WIFI roter som si kupoval s toho dôvodu aby som sa mohol pripájat na net s telefónom BLACKBERRY ktorý ma WIFI WIFI ako také nájde ten router aj sa pripojí problém tkvie v tom že načítanie ale aj stahovanie vecí s netu je strasne pomalé maximum som dosiahol 1,4 kB/s a neviem kde je pes zakopaný keby som mal doma notebook s WIFI tak si skúsim či je problém v routry alebo v telefóne skor však predpokladám router ale co zmenyt tam please ?
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: WIFI + BLACKBERRY 8320

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

Mal som podobný problém s N9500 a pomohlo nasledovné:

Logni sa do routru, pozri si záložku Wirelles LAN a tam si dohľadaj spôsob, akým vysiela. Môže to byť b/g, prípadne aj mixed b+g. Mne sa osvedčilo nastavenie b, išlo všetko ako malo.. Prípadne, počul si o metóde Packet-OVERDRIVE(TM)? Ak ju máš v routri, skús ju zapnúť/vypnúť, takisto by stálo za zmienku dohľadať položku Long Preamble, používa sa pri b zariadeniach a dosť pomáha pri potiažach podobného charakteru..

Samozrejme nezabudni po každej zmene reštartovať router, vymazať nastavenia siete v BB a connectnúť sa odznova..

Veľa zdaru s BB, viem čo to je za údel :laugh:

EDIT: a myslím, že to patrí do sietí, nie do Mobilných zariadení
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota
Používateľov profilový obrázok
GODZILA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00

Re: WIFI + BLACKBERRY 8320

Príspevok od používateľa GODZILA »

takto dakujem za odpoved ..

nadstavenie normy b/g vo WIFI či už v mobile alebo routry nemá podstatný vliv to som skúšal
resetovanie nadstavený v mobile robím po každéj zmene pretože musím z dovodu toho že sa nepripojím na wifi router s tími starími nadstaveniami .
resetovanie routra nerobím ale aby som mal ako tak istotu tak zakaždím mením názou SSID a to sa mi aj prejavuje pri hladaný siety takže router si to mení tak ako si to ja určím .
makovicoví filter musím mat disable lebo inak sa nepripojím

velká pravda je že ten BLACKBERY je tažký súper ale mne vihovuje mám rád riadne halušky len keby človek vedel ako to tie hlavy pomazané myslely v téj firme .
idem tie ostatné veci kuknút a uvidím čo sa bude dat robyt .
pre zaujímavost ten roter JE ZyXEL 320W please ludia skúste pomoct ?

Návrat na "Mobilné PC"