Jesen 2008 - co nas caka

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Jofo »

Takze strucny prehlad toho, co by malo vyjst este tento rok:

- Brothers in Arms: Hells Highway
- STALKER: Clear Sky
- Tom Clancys HAWK
- Just Cause 2
- Crysis Warhead
- Burnout Paradise
- Resident Evil 5
- Silent Hill Homecoming
- Fallout 3
- Tom Clancys End War
- Dead Space
- Tomb Rider: Underworld
- Mirrors Edge
- Pro Evolution Soccer 2009
- Midnight Club: Los Angeles
- Need For Speed: Undercover
- Command & Conquer: Red Alert 3
- Prince of Persia: Prodigy
- Far Cry 2
- Call of Duty: World at War
- GTA4

Zdroj: LINK

Na co sa najviac tesite? Je toho fakt pozehnane, vyzera to na prijemnu jesen/zimu :)
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Toman »

- som uz na hry stary...
- ja sa tesim jedine na GTA4 mozno na C&C
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
MajkY
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Po 26. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa MajkY »

GTA 4 ? - bude to nakoniec aj na PC ?
PC1: 2500K@4,5GHz/passive NOCTUA NH-D14 | 8GB | GIGABYTE 7850@1090/5700 2GB | 128GB SSD/1TB/NAS DS212j 2x1TB | ASUS P8P67-M PRO | Corsair HX 520 | Cooltek U3 | 22" Dell 2209WA
PC2: 2120@3,5GHz/active Gelid Tranquillo | 8GB | ASUS 6850 2GB | 1TB | ASUS P8Z77-V LX | Corsair VX 450 | Thermaltake Soprano | 23" LG Flatron IPS231
PC3: 8400@3,16GHz/DELL OPTIPLEX 755 SFF | 6GB | GTX 750 incoming ? | 64GB SSD | 17" Dell
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa fLex »

- Brothers in Arms: Hells Highway
- STALKER: Clear Sky
- Tom Clancys HAWK
- Just Cause 2
- Crysis Warhead
- Resident Evil 5
- Silent Hill Homecoming
- Fallout 3
- Tom Clancys End War
- Mirrors Edge
- Midnight Club: Los Angeles
- Need For Speed: Undercover
- Command & Conquer: Red Alert 3
- Far Cry 2
- Call of Duty: World at War
- GTA4

tak tieto hry ma fakt zaujimaju.. ale napr. Midnight Club: Los Angels ma byt aj na pc ? alebo si pletiem uz hru ?
najocakavanejsie hry su zrejme Far Cry 2, GTA4, CoD 5, Fallout 3 a potom uz RA3, Warhead, Undercover, Clear Sky
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Lithil »

trtko : myslim ze ak zacnes kupovat vsetky tie hry tak do par dni skrachujes :D

konec ot.... ja sa tesim na GTA IV,STALKER: Clear Sky a Call of Duty: World at War ,... mozno moj komp nepotiahne ale aj tak sa tesim yahooo
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa M1ch4l »

niektore hry z toho vyjdu zatial len na konzoly(endwar a neviem, co este)
ja sa najviac tesim na RA3, FC2, clear sky, F3, BIAHH, Crysis warhead. skusim aj COD5 a NFS xy...na dalsie perfektne vecicky si musim pockat do jari no(Mafia 2)
o RA3 mozem uz teraz povedat, ze to bude paradicka(som v betateste)
ostatne tie hry ma nejako netrapia, vlastne take GTA 4 by som zabanoval celovesmirne a autorom dal ba nan zivot... sak taku srackovu hru urobit to je nekonecna opovazlivost... ba az hriech :D ale to je len moj nazor
uz len upgradovat PC a hrajkat FC2 na plnke a mat 600 alebo kolko FPS v COD4 :D:D aj tak sa ale musia obmedzovat na 250
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa faugusztin »

Z tych hier ma zaujali akurat :

- STALKER: Clear Sky
- Crysis Warhead
- Command & Conquer: Red Alert 3
- Far Cry 2
- Call of Duty: World at War
- GTA4

Urcite si ale kupim Left4Dead akonahle to bude cez Steam mozne. Co mi ale strasne vadi - Far Cry aj Far Cry 2 su/budu na Steame, ale len pre USA/Kanadu :furious: . STALKER urcite budu na Steame, CoD pravdepodobne a GTA4 asi tiez (kedze su tam vsetky GTA).

Skoda ze neexistuje nejaka normalna moznost kupovat tieto hry online, Steam ma iba obmedzene mnozstvo hier, Direct2Drive ma mnoho veci obmedzenych na NA a o vtipe nazvanom EA Store radsej ani nehovorim (moznost stahovat zakupenu hru iba pocas obdobia 6 mesiacov, neskor si musis znova zaplatit nejaky poplatok ci co).
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Snake »

Pre mna zaujimave akurat:
- Tomb Rider: Underworld
- Command & Conquer: Red Alert 3

:-)





.
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Matusak »

Need For Speed: Undercover
GTA4
Command & Conquer: Red Alert 3
Call of Duty: World at War
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Orcusak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ne 15. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Orcusak »

Ja sa tesim na Warhammer Online - 18 september a Wrath of the Lich King - november/december a zo spominanych sa mozno pozriem na Fallout 3 (zevraj Oblivion with guns mod) a GTA4 (aj ked asi najlepsiu vec z hry - talkshow radiostanice som uz pocul... ), ak nieco ine prekvapi dobrymi ohlasmi tak uvidim... skoda ze Dragonage, Empire:Total War a Demigod su az Q1 2009, to asi nevydrzim :wallbash:
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa janci11 »

yahooo Need For Speed: Undercover
GTA4
Command & Conquer: Red Alert 3
Call of Duty: World at War
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
elbi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2008, 17:36

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa elbi »

Skoro na vsetky, ale tu je TOP5:

1. Command & Conquer: Red Alert 3
2. Crysis Warhead
3. Tomb Rider: Underworld
4. Call of Duty: World at War
5. GTA4


//RE3 postupil ;)
Naposledy upravil/-a elbi v Ut 26. Aug, 2008, 22:12, upravené celkom 2 krát.
BenQ Joybook R56 | Intel Core 2 Duo T5250 1,50GHz | 2x 1024MB DDRII 667MHz | nVidia GeForce 8400M G |
Widnows Vista 32bit user :)
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa Andre »

Fallout 3
Fallout 3
GTA4
Call of Duty: World at War
Far Cry 2
Resident Evil 5
Fallout 3
SkJozo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2008, 14:59

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa SkJozo »

GTA4
GTA4
GTA4

A potom sa este tesim na Far cry 2, Red alert vypada tiez zaujimavo, datadisk ku Crysisu by som si tiez rad zahral ale ak to budu len nove misie tak ma zase sklamu... Inak este by som chcel vidiet need for speed v akcii, snad nedopadne ako pro street. Dalej to je este kopa inych hier ktore nemusia oznamovat dva roky dopredu aby si to niekto kupil...
Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Re: Jesen 2008 - co nas caka

Príspevok od používateľa HULIAK »

tak na BiA:Hells Highway sa už tak neteším,ako pred tým,bo 2.sv vojna ma už tak nebaví,ono by to chcelo na oživenie tejto témy nejaký drsný survival-REAL horor z prostredia koncentračných táborov a antisemitistickej témy a pokusmi doktora Mengeleho,to by bol skutočný horor...inak je už podla mna téma 2.sv vojny nezaujímavá

na Stalker som čakal 4 roky a naštvali ma,že zneprístupnili premiestňovanie sa vo vozidlách,ale aj tak ma hra dosť potešila určitou jedinečnosťou...Clear Sky bude s lepšou grafikou a hlavne tak trochu viac multiplayerovskejší,aj ked v SP kampani...bo do MP pridali len jeden nový mód(capture the artefakt)

o Just Cause 2 silno pochybujem a vlastne ho nai nejako extra neočakávam...klonov GTA je už kopec,ale originál je originál

z mojho pohladu je prkotina aj Crysis:Warhead úplne nezaujímavý titul,ktorý už len žmýka money...

naopak Resident Evil 5 bude ohormný nárez,ale hádam spravia konverziu z PS3 lepšie ako u RE4,lebo to ovládanei a grafika boli otrasné...pritom hra taká skvelá...a v RE5 CoOp...proste moc sa teším

Fallout 3 srdečne očakávam ale musím stihnúť si ešte pred tým zahrať 1 a 2...za čo sa moc hanbím :red: Podľa mňa je dátum jeseň 2008 dosť nereálny pre takúto pecku,radšej si počkám,nech to poriadne doladia,ako potom čakať na každý patch

Dead Space...EA konečne zaujalo niečo nové a hádam to nebude taký :shit: ako v poslednej dobe všetko od nich...takéto horory mám moc rád,ale pri Doom 3 som si toho užil dosť..neviem čím ma môže Dead Space prekvapiť...originalitou zbraní?hrôzami? na Penumbru to asi mať nebude a Doom 4 už hororové prvky vypustil a vracia sa ku pôvodnému strielačkovitému konceptu sakra... :(

Tomb Raider:Underworld bude hádam už konečne s vyššou obtiažnosťou...sa pamätám na TR 4:Last Relevation..to bola fakt hra kde človek dlho dlho kysol a premýšlal čo kde ako...ale tie nové TR priam bijú do očí,aké sú jednoduché...o grafike nepochybujem,to je veľký skok vpred

Mirrors Edge.o takej hre som už uvažoval dávno...realistické zobrazenie vlastnej postavy a skutočný pohľad priam z očí...neviem či nebude chýbať aj žmurkanie :laugh: parkour ma síce moc nebaví,ale hádam po tejto hre zmením názor.Ojedinelé grafické spracovanie chválim,ale jednotvárnosť zazlievam

PES 2009 .... futbal priam neznášam aj tých baleťákov v podkolienkach,čo sa len o zem hádžu a revú na ihrisku ako ich všetko bolí

NFS:Undercover o tom by sa dalo písať dlho..mám pocit,že EA by sa mala asi dať skôr na teenagerské filmy ako na hry,bo filmové scény v tejto hre sú asi aj zaujímavejšie ako samotné hranie,tak budem len sedieť a čumieť na filmečky..občas vyhrám nejaký pretek a potom zasa filmečky...keby aspoň Pčko do toho dali

C&C:Red Alert 3 tak na túto hru som sa tešil už od čias Red ALert 2ky...na tej som vyrastal a nezabudnem na tie hodiny/dni strávené za PC,hraním kampaní aj Skirmishu...MP je tiež nárez,ale toho osm si nejako neužil... RA3 bude stále rýchla hra,ale nejako mi tam nepasujú tie JAPONSKÉ ROBOTY,MECHY a TRANSFORMERS celkovo...a to nehovorím o tom ako nechutne prerobili HARVESTERY na tráppne vozítka z Generals :( to mi bude fakt chýbať,ale vystrelujúce medvede,terror drone,tesla tanky,nádherná voda...hudba stáel od toho istého autora,hrateľnosť...moc sa teším a tie harvestery snáď raz odpustím...jo a hrané scény z kampaňe chvalabohu stále hrané a hádam aj originálne

POP:Prodigy..mno to je podľa mňa ešte ďaleko,ale tak nech si to vyjde trebárs aj zajtra...na starého Prince of Persia z DOSu to nemá,aj keď oceňujem jedinečné grafické stvárnenie a hádam aj nejaké nové nápady...

Far Cry 2 bude snád aspoň z polovice taká pecka ako bola jednička,čo je však už známe..lebo taký obrovský živý otvorený jedinečný svet ako Afrika...dosť poteší,aj skvelé nápady,fyzikálny engine,grafika...len nech už hrdina nieje ako nepremožiteľný RAMBO ako z 1tky bo to mi už dosť liezlo na nervy..tie jeho hlášky..radšej nech poslušne drží hubu ako Gordon,ako drbe jak Duke Nukem :D a hádam nás nečaká nejaké prekvapko ala monstery ako v 1tke bo vtedy šlo potešenie z hy výrazne dolu a už to nebola taká reálna zábava.

COD:World at War nech ide k čertu..na to by osm si radšje aj ešte počkal,veď nebudem mať čo skorej zahrať a to som ešte ani 4ku nestihol poriadne...multiplayer je proste skvelý,no 5ka čím ešte môže prekvapiť?mali by is dať na chvílku pauzu?!bo to dopadne zle nedobre...

GTA 4 je teraz u mňa(po Half Life 3) asi fakt najočakávanejšou hrou,pretože sériu GTA som miloval už od 1tky...táto séria snáď nikdy nevymrie a bude mať vždy čo ponúknuť...potešil by potom aj nejaký ten GTA4:Vice City ale také strachy ,aké som mal kvoli konzolám už nechcem mať...GTA bol odjakživa robený na PC a to povedali aj poprední ludia z Rockstaru,tak nech už viac neplašia s warezom...toho sa aj tak nezbavia...stačí spraviť poriadnu ochranu ako v Alone in the Dark 5...je už na to vlastne fungujúci crack??ale o tom sa tu radšje nebavme :D GTA 4 a jeho jedinečný nádych a originálna ganxterka...žiadne Godfather ale neviem si predstaviť film GTA..a to skoro bol(s Eminemom v hlavnej roli) :D chvala bohu to zamietli

chvalabohu nám táto jeseň bude mať čo ponúknúť..až kým vyjde Mafia 2,nový Half-Life,atď...
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W

Návrat na "Hry a problémy s nimi"