zvuk na doske

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
ahmose
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2005, 20:00

zvuk na doske

Príspevok od používateľa ahmose »

Caute, neviete mi poradit ako sa da vypnut zvukovka na mainboarde?? Najlepsie by bolo keby som ju odbavil uz niekde v BIOSE. Mam SB LIVE a bije sa mi s tou co je doske... Vdaka
SYSTEM OF A DOWN | M E Z M E R I Z E
"Never give advices - a wise man doesn't need it, and a fool man won't take care of it."
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: zvuk na doske

Príspevok od používateľa kOsTi »

ahmose napísal:Caute, neviete mi poradit ako sa da vypnut zvukovka na mainboarde?? Najlepsie by bolo keby som ju odbavil uz niekde v BIOSE. Mam SB LIVE a bije sa mi s tou co je doske... Vdaka
Mno bud niekde v BIOSe alebo jumperom niekde na doske... prestuduj poriadne manual a urcite to najdes...
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1654
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Vsak si si aj sam odpovedal. Da sa vypnut v biose. Malo by tam byt nieco take ako Onboard sound. A to nastavis na Disable
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
combo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Turèianske Teplice

Príspevok od používateľa combo »

Mozes ju este vypnut priamo vo windowse.
A to tak ze: start-Ovladaci panel-system-hardver-spravca zariadeni-sound,video and game controllers. Tam ju najdes a vypnes. 8)
AMD Athlon XP 2500+ Barton@3200,chladiè cpu Speeze cooper eagle, 2*512Mb 400MHz GoodRam Dual, MB Abit NF-7 S v2.0 , Sapphire Radeon 9800, DVD/RW HP dvd640i LS, WD 40Gb,Maxtor 120Gb SATA, zdroj 400W Gembird,myš Logitech mx1000
Používateľov profilový obrázok
ahmose
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa ahmose »

Ja som si tiez myslel ze ju v Biose jednoducho vypnem. Ale tam som nasiel iba Onboard Legacy Audio. Dal som Disabled a stale funguje..
combo napísal:Mozes ju este vypnut priamo vo windowse.
A to tak ze: start-Ovladaci panel-system-hardver-spravca zariadeni-sound,video and game controllers. Tam ju najdes a vypnes. 8)
Ake jednoduche.. Lenze ja zial neviem ako sa vola.. moze to byt nejaky zvukovy radic VIA AC97 (WDM)?? ..Nechcem aby mi spadol system ak tam nieco zakazem a tak..
Naposledy upravil/-a ahmose v Ne 31. Júl, 2005, 17:48, upravené celkom 1 krát.
SYSTEM OF A DOWN | M E Z M E R I Z E
"Never give advices - a wise man doesn't need it, and a fool man won't take care of it."
Používateľov profilový obrázok
ahmose
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa ahmose »

II
Naposledy upravil/-a ahmose v Ne 31. Júl, 2005, 17:49, upravené celkom 1 krát.
SYSTEM OF A DOWN | M E Z M E R I Z E
"Never give advices - a wise man doesn't need it, and a fool man won't take care of it."
Používateľov profilový obrázok
ahmose
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa ahmose »

Ja by som tu zvukovku potreboval uplne odstavit, lebo mi uz narobila riadne problemy ked som mal v kompe aj SB LIVE. Kazdu chvilu mi padal system.. a nic som poriadne nemohol robit.. A este k tomu som ani za boha nevedel prist na to v com bola chyba!!!! :x Verte mi, ze to neprajem nikomu..

A rustymu odkazujem: take hovadiny poradit vies ale zeby daco k veci, tak to nie..
Naposledy upravil/-a ahmose v Ne 31. Júl, 2005, 17:44, upravené celkom 2 krát.
SYSTEM OF A DOWN | M E Z M E R I Z E
"Never give advices - a wise man doesn't need it, and a fool man won't take care of it."
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

OT, ale pouzivaj tlacitko Obrázok
Nemali by byt po sebe ani dva posty od jedneho autora ...
Používateľov profilový obrázok
combo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Turèianske Teplice

Príspevok od používateľa combo »

Aku mas dosku? Ja mam Abit NF7-S a zvukovku mam tiez druhu takze tu co je na doske som odstavil cez win a facha to v pohode 8)
AMD Athlon XP 2500+ Barton@3200,chladiè cpu Speeze cooper eagle, 2*512Mb 400MHz GoodRam Dual, MB Abit NF-7 S v2.0 , Sapphire Radeon 9800, DVD/RW HP dvd640i LS, WD 40Gb,Maxtor 120Gb SATA, zdroj 400W Gembird,myš Logitech mx1000
Používateľov profilový obrázok
ahmose
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa ahmose »

Nazov zakladnej dosky: ARISTO KT133 / ASKA SST-5873AB / A-Trend ATA-V971-SX0 / Octek Rhino KT133-ASE/KT133-MSE/KT133B-ASE/KT133B-MSE / PCPartner KT133ASA/KT133MSA

nejaka shitna..
SYSTEM OF A DOWN | M E Z M E R I Z E
"Never give advices - a wise man doesn't need it, and a fool man won't take care of it."
Používateľov profilový obrázok
combo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Turèianske Teplice

Príspevok od používateľa combo »

To ma byt ako nazov tej dosky :8O: Pozri na dosku aky nazov je na nej napisany.
AMD Athlon XP 2500+ Barton@3200,chladiè cpu Speeze cooper eagle, 2*512Mb 400MHz GoodRam Dual, MB Abit NF-7 S v2.0 , Sapphire Radeon 9800, DVD/RW HP dvd640i LS, WD 40Gb,Maxtor 120Gb SATA, zdroj 400W Gembird,myš Logitech mx1000

Návrat na "Zvuk a PC"