Problem s grafikou

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
ball17

Problem s grafikou

Príspevok od používateľa ball17 »

Mam v nb grafiku nVidia GeForce 9300M G a zdiela mi z ramky az 1536 MB, t.j. berie si tolko kolko moze; a to nechcem;(VRAM ma 256MB) z 3 GB ramky; takze mi ostane v ramke nieco cez 1,5 GB. Neda sa nejako nastavit ten objem, ktory si ma brat? napr. chcem, aby si brala len 512 MB. Kvoli tomu mi niektore hry trha(neseka, ale trha s obrazom) na max rozl. V Biose to nastavit nemozem http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... 06d12e611d.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moj NB: ASUS F3Sg(15,4" WXGA+); Intel Core2Duo T8100 2,1 GHz; 3 GB RAM; grafika nVidia GeForce 9300M G (256 VRAM az do 1536 MB zdiel.); 250 GB HDD; WiFi; Blueooth; Camera 1,3 MP; OS Windows Vista Home Premium(OEM)
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3437
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Problem s grafikou

Príspevok od používateľa stanomx »

prepac.. ja so do nootebokov moc nevyznam ale myslim ze to tam musi byt ... t.j. ze su tam skryte nastavenia ... napr. ako u dosiek gigabyte odokmnes ich v hlavnom menu stlacenim teraz nvm ci shift+F1 alebo ctrl alebo tak nejako
takze myslim ze by stacilo pogooglit alebo prezret nejaku prirucku ako sa nastavuje pamet pre grafiku... mne sa to tiez odomkne iba tymi rozsirenymi moznostami....

Návrat na "Grafické karty"