Nefunkcne Wifi na NB Acer Extensa 5220

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Nefunkcne Wifi na NB Acer Extensa 5220

Príspevok od používateľa FijO »

Zdravim. Mam nasledovny problem a prosim o pomoc ...

Nainstalovane XP SP2 pro ...nainstalovane vsetko z instalacneho CD od dosky, cez zvukovku az po card reader.
Z instalacneho CD mi neslo instalovat Intel Wireless (instalacia sa vypne) a tak som nainstaloval tu od Broadcom.

V Device managerovi - v polozke network adapters mam:
1394 Net Adapter
Broadcom Netlink Gigabit Ethernet

pri Other devices ->"network controller" mam este vykricnik ... ktory bohvieco znamena...

1. Ak som tu Wireless Broadcom instaloval ... nemala by byt v polozke "network adapters" ???
2. Dalsia vec ak zapnem vpredu na NB bluetooth, tak kontrolka svieti a bluetooth siet sa aktivuje ...ak zapnem Wifi, kontrolka nesvieti a nedeje sa vobec nic :? .
3. Co ten vykricnik znamena ? LANku som instaloval ... takze neviem

Vdaka za pomoc
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok
grief

Re: Nefunkcne Wifi na NB Acer Extensa 5220

Príspevok od používateľa grief »

zdravim...
mam ten isty problem. skusal som aj stiahnut najnovsie ovladace z netu, no nepomohlo... :(
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nefunkcne Wifi na NB Acer Extensa 5220

Príspevok od používateľa FijO »

Uz som to vyriesil, pls LOCK.

ftp.acer.cz​/notebook​/extensa_5220​/driver/
Treba najst ovladac Wireless_BCM4312_v4.170.25.12_XP_x32.zip

Nasiel som to na nejakom fore, povodne vraj ovladac na Aspire nie Extensu :-)
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok

Návrat na "Ovládače a BIOSy"