Spustenie notebooku bez LCD panela

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
stanci

Spustenie notebooku bez LCD panela

Príspevok od používateľa stanci »

Vedel by mi niekto pomoct?
Kamarat rozmlatil LCD panel na notebooku,tak ze sa ho uz neoplati vymenit(poskodeny panel aj uchytenie,plasty),tak som mu ho skusil rozbehat aspon tak,ze by ho mal zapojeny s klasickym LCD monitorom,lenze mam problem.
Kedze notebook nema vlastny LCD panel,je napojeny len na LCD monitora ten mi nechce nabehnut.Monitor vyhlasuje,ze nema signal.
Pri startovani monitor nabehne,dalej svieti,ked Vista nabieha-pohyblivy pasik a potom monitor vypne,ale notebook bezi dalej.
Skusal som ho spustit v safe mode,tam nabehne,ale z grafikou sa tam neda nic robit. Odinstaloval som ovladac na grafiku a monitor nabehne aj v normalnom rezime.Skusal som zvolit polozku externy monitor,ale to dovoli iba,ked je ovladac nainstalovany.
Potom som v normalnom rezime nainstaloval ovladac naspat a monitor znovu nenabehne.
Poradte mi prosim,ak viete ako to spojazdnit.
Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
seep
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Rakusko

Re: Spustenie notebooku bez LCD panela

Príspevok od používateľa seep »

Vyskusaj tu skratku na klavensnici co prepina vystup. obv. FN+ F4
Pc: Ryzen 5 7600 + Noctua U12A, Gigabyte B650M GAMING X AX, Kingston FURY 32 GB KIT DDR5 6 000 MHz CL32 Renegade, Nvidia RTX 4080 Super FE, SSD Samsung 960 EVO 1TB, Inter-Tech IM-1 Pocket + Asus LOKI 1000W + Gigabyte M28U, Win 11, CZC Trickstster, Keychron Q1Pro, FiiO E07K Andes + BOSE QC35 / Shure SRH 840 / Philips Fidelio X2HR / Sennheiser IE 80 + Qnap 251 - 8G
stanci

Re: Spustenie notebooku bez LCD panela

Príspevok od používateľa stanci »

seep napísal:Vyskusaj tu skratku na klavensnici co prepina vystup. obv. FN+ F4

vdaka za pomoc,toto mi nenapadlo. :good: isiel som tou zlozitejsou cestou. zas som o nieco mudrejsi. :-)

Návrat na "Mobilné PC"