zla dlzka filmu, nieco s kodekom?

Všetko o digitálnych videách, kodekoch, kamerách, programoch na strih, a problémoch s nimi...
badyto

zla dlzka filmu, nieco s kodekom?

Príspevok od používateľa badyto »

Zdravim! (na zaciatok: mam win vista 64bit, K-Lite mega codeck, a pc z podpisu)
Problem: pouzil som DVDdecrypter na ulozenie dvd filmu do 2 suborov t.j. video a audio oddelene (koli dalsiemu editovaniu).
Vysledne video by malo mat trvanie 1:41, ale miesto toho ukazuje 0:59 (pouzivam media player classic), neviem ako to je mozne, lebo video som pozeral a ma zaciatok aj koniec, cize nie je to neak odseknute, neviem ci nejde neako rychlejsie cas alebo co, neviete mi niekto s tym poradit? Je to dolezite koli tomu ze video chcem enkodovat pomocou mojej HD 3850, coz mi trva pri vybornej kvalite a vybornej komresii do 7 minut(!!!), ale problem je v tom ze ono to enkoduje len tych 0:59 ako aj mi ukazuje v prehravaci, miesto realnych 1:41 :( nie je na to neaky jednoduchy program ktory urobi nieco ako upravit header toho avi suboru a napisem si tam kolko ma trvanie alebo zeby ten DVDdecrypter to zle ukladal? aky potom iny program sa da na toto pouzit? Diky moc
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Re: zla dlzka filmu, nieco s kodekom?

Príspevok od používateľa Patko19 »

skus iny software.
da sa pouzit aj dvdshrink. v nastaveniach si zaciarknes volbu ze jeden dlhy *.vob
ten potom mozes v inom SW (tmpgenc) demuxovat a dostanes video a audio.
dael pokracuj s tvojou atinou
vsetko mi je jedno

Návrat na "Digitálne Video"