Priehladna bocnica

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Priehladna bocnica

Príspevok od používateľa LittleMan »

Chcel by som si vyrezat priehladnu bocnicu (s plexom, a do buducna mozno aj katoda) ale potrebujem poradit v akom tvare, aby to vyzeralo pekne.
Rozmery bocnice su:
vyska - 40 cm; sirka - 45.5 cm; zamok je vzdialeny 5.5 cm zlava a poziadavky nasledovne:
pohlad na fotku a teraz aby plech zostal (moze aj viac - hodnoty su minimum)
- zlava (tam kde je ten zamok) 5 cm siroky
- zhora 9 cm
- zdola 5 cm
- zlava 20 cm
Okrem toho chcem aby ostal aj ten vetraci otvor zhora pripevneny (do obdlznika 19 cm zlava a 18 cm zhora sa nebude rezat - samozrejme, nemusia byt pravouhle hrany ale rozne obluky). Dalej aby ten zamok isiel uplne prec.
prosim ludi co sa hraju s virtual case moddingom, nech mi zaslu nejake navrhy (nech uploadnu niekde tie fotky a daju mi odkaz). Nechcem to iba vyrezat do obdlznika s odkosenym rokom (ako je na nacrte - fotka dolu), mozete to rozdelit na niekolko casti ...
Privitam kazdy pekny navrh (a na bocnicu dam zvnutra meno toho kto to navrhol)

FOTKY:
1. bez zamku
2. nacrt zodpoveda casti bocnice, kam chcem rezat (predna cast zakryvajuca disky tam nie je cela (vyfarbeneje to co ostava)
3. Nakresleny bmp (1 cm=10 pixelov; cierna-musi zostat, siva-moze ostat, biela-musi ist prec))
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

K tomu otvoru na vetrak.Podla mna je to tam zbytocnost nechavat,pretoze do plexiskla mozes takisto spravit otvor pre vetrak,das tam iba mriezky,bude to lepsie ako spekulovat,ze ako to mas vyrezat.sprav to tak,ze bud rez asi 5cm od toho zamku v jednej rovine,nieco jednoduche,alebo dookola zamku 5cm.Ja by som to spravil tak.

Je to na tebe.Ale aj to co si nakreslil je dobre.Sprav to,co si nakreslil na papier.
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

Tak ked sa nikto neozve, tak to vyrezem takto (pozrite) , kde tie kruhy su standardna mriezka na 8 cm ventilator ...


OK, vykaslite sa na to, urobim to iba do obdlznika so zaoblenymi hranami + 8 cm fam grid namiesto povodneho otvoru na vetrak.

pls. LOCK
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"