notebook toshiba a wifi siet

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

notebook toshiba a wifi siet

Príspevok od používateľa kami_sama »

zdravim.

priblizne pred mesiacom som si kupil novy book, zn. toshiba, model tecra m10-11u. parametre (ked niekoho zaujima) su nasledovne: Core2 Duo P8400, 3GB DDR2, 250GB HDD, 14,1"LCD, Quadro® NVS 150M, wifi je intel wireless wifi link 5100.

moj problem je nasledovny: ked zapnem pocitac, wifi sa tvari v OS, ze vsetko je OK, ale nenajde ziadne bezdrotove siete. chcel som sa pripojit na moju domacu siet, ktoru ostatne pocitace bez problemov snimaju a tiez sa aj pripoja. no tento nic. blbnut to zacalo dneska v skole pocas prednasky. fungovalo s dost dlhymi reakciami (cize mi otvoril dialogove okno po 2-3 minutach, menu pre pravy klik tiez po 1-2 min, atd.). siet sa mi uz nepodarilo rozbehnut ani v skole.

v com moze byt chyba? reset uz bol. teraz kontrolujem komp nod-om. drivery su najnovsie. siet vcera este fungovala...

napady?

(btw: ked je zapnuty wifi, aj led-ka blika, len nic nenajde...)
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: notebook toshiba a wifi siet

Príspevok od používateľa kami_sama »

mozete locknut.

"chyba" bola vo viste.

zapinat/vypinat wifi adapter sa da externym (fyzickym) vypinacom.

dalsia moznost je cez funkcne tlacidla.

potom vo viste priamo klikom na hardver.

to vsak este nestaci, vista ma tool (ci toshiba? neviem) v ovladacom panely, ktory sa nazyva "Centrum nastavenia mobilnych zariadeni". Sranda je v tom, ze tam sa da tiez vypnut wifi adapter... preto mi to cele nefungovalo.

Návrat na "Mobilné PC"