modra smrt

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

cawko ludia potreboval by som pomoc.......mam na notebooku modru smrt a nejde sa mi nikde dostat ani do nudzoveho rezimu proste nikde co mam robit???........maximalne sa dostanem do niakeho acer menu sa mi zda ze to je ale ani tam nic nejde:(((........budem rad za kazdu radu ....neviem ako sa s toho dotsta posielam aj screen....

Kód: Vybrať všetko

http://img366.imageshack.us/my.php?image=28112008197ot2.jpg
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa gammaray »

A co si robil s notebookom predtym nez to spravilo ? Nieco s RAM .... ? OS mas XP ?
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
Sapo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 857
Dátum registrácie: Ne 22. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Partizanske

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa Sapo »

Ak ti to robi casto tak by som im to isiel oplieskat o hlavu samozrejme pokial si nic nerobil, ja som mal 2x acer a obydva boli pokazene, ale nakoniec sa zistilo ze to bola seriova vada, no aj tak acer je u mna sux :)
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

gammaray napísal:A co si robil s notebookom predtym nez to spravilo ? Nieco s RAM .... ? OS mas XP ?
takze s notebook som robil iba tolko ze som tam hodil Nod 32 a potom som dal notebook segre a to bola asi chyba lebo vsetko slapalo len jej niake okno vyskocilo ona to x-la potom zamrzol vypla ho a chcela znova zapat a nic furt sa jej dookola restartoval....a teraz nejde ani nudzovy reziom nic neviem co mam delat???
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

SapiQ napísal:Ak ti to robi casto tak by som im to isiel oplieskat o hlavu samozrejme pokial si nic nerobil, ja som mal 2x acer a obydva boli pokazene, ale nakoniec sa zistilo ze to bola seriova vada, no aj tak acer je u mna sux :)
jaj takze ja im to ist oplieskat o hlavu nemozem ist lebo ja som ho kupoval s pod ruky a tak ale ved ho uz ma vyse mesaca a nic az teraz zacal blbnut:(.......neviem co ma delat:(
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa amd64 »

pokial vies nabootovat z win cd, tak asi reinstall, ked aj tam bude modra smrt, tak skus vybrat jednu ramku
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

amd64 napísal:pokial vies nabootovat z win cd, tak asi reinstall, ked aj tam bude modra smrt, tak skus vybrat jednu ramku
neviem udelat nic nejde mi nic hoc co dam nic nejde.........a neviem ako sa vybera ramka:(
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa amd64 »

ked zapnes NB, tak kedy ti vyhodi modru smrt? skusal si nabootovat? vies vojst do BIOS-u ?
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

amd64 napísal:ked zapnes NB, tak kedy ti vyhodi modru smrt? skusal si nabootovat? vies vojst do BIOS-u ?
ked zapnem NB tak sa ma spyta take blbosty tam je safe mode a a take dam ze spustit normalne tak mi zacne nacitavat windous tu blbost a potom skoci modra obrazovka na chvilu a zase restart:(...........nabotovat neviem ako sa bootuje ale nieco som skusal cez F2 tam bnolo niake menucko ale ani to niako nefungovalo:(....a do BIOS-u sa neviem dostat ako to treba???....
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa amd64 »

tak dostan sa do biosu, neviem presne u tvojho modelu ako sa tam ide, ale ked spustis MB. tak malo by tam byt nieco vypisane v tomto zmysle " press key xy to enter setup", u mna sa ide do biosu stlacenim del tlacitka. v biose nastavis bootovanie z mechaniky a druhe bootovanie nastav na hdd. potom restartnes a vloz win cd, potom ti to zacne bootovat a dalej to uz vypisuje co mas robit ;)

skusal si vojst do winu cez safe mod?
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

amd64 napísal:tak dostan sa do biosu, neviem presne u tvojho modelu ako sa tam ide, ale ked spustis MB. tak malo by tam byt nieco vypisane v tomto zmysle " press key xy to enter setup", u mna sa ide do biosu stlacenim del tlacitka. v biose nastavis bootovanie z mechaniky a druhe bootovanie nastav na hdd. potom restartnes a vloz win cd, potom ti to zacne bootovat a dalej to uz vypisuje co mas robit ;)

skusal si vojst do winu cez safe mod?
skusal som voéjst aj cez safe mode a tak isto vyhodi modru obrazovku na chvilenku a pootm restart.......jaj ak u mojho modelu F2 lebo to mi naskoci na zaciatku......a tam je tak ze boot to som daval z mechaniky a nic:(......a teraz som dal ze z CD a potom som dal ze z Hard disk...a nic to neurobilo ....proste dam tam ze boot a potom s toho videm nahodimi zase to co vzdy ked zapnem tam ma na vyber niake veci potom zase naskoci modre okno restartne sa a nezacne nic bootovat:(
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa amd64 »

dal si tam nejake bootovacie medium?
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

amd64 napísal:dal si tam nejake bootovacie medium?
pravdaze ze som dal!!
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa scpeter1 »

podla mna to bude RAM-kou....
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

frcko73 napísal:podla mna to bude RAM-kou....
a ked to je ramkou co mam delat???

Návrat na "Hardware všeobecne"