Problem - No signal

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
lucifer_sz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 31. Jan, 2007, 08:00

Problem - No signal

Príspevok od používateľa lucifer_sz »

ahojte moj otec ma dost velky problem s pc ked ho pustim tak nenahodi obraz pise no signal takze to znamena ze graficka karta co je integrovana je v prdeli ze???je to stare pc nvdia 6100 integrovana graficka.......hral som world of warcraft mesiac nebol problem ale vcera po 10min vyplo monitor znicoho nist ..vypol som pc a nechal odychnut pustil znovu a 10 a zas ale vo windowse nie je problem ale teraz uz ani nenahodi monitor dalsia vec ze moze byt problem aj to ze bol cely cas na 22"monitore na 1600x1050 na taku grafiku az priliz moc.
.....som momentalne v usa takze musim kupit mojmu host otcovy novu grafiku pci-express co je dobre nvidia alebo ati ale lacna nejaka :(
tommy444
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Št 29. Máj, 2008, 08:13

Re: Big Problem

Príspevok od používateľa tommy444 »

nemusi to byt zrovna grafikou ja som mal pokazeny procesor a tez my pisalo no signal na monitore vlastne to moze byt hocicim podla mna. :rolleyes:
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Big Problem

Príspevok od používateľa PatrikL »

Neverím že by sa v severnom mostíku odpálila GK a nič iné by sa nepoškodilo :) To bude možno iná chyba...
Ideálne je nájsť v čom je chyba, postupne skúšať iné komponenty.
Tá doska má PCIe slot alebo AGP? Aký je presný cenový limit, alebo čím lacnejšie tým lepšie? Aké hry sa hrávajú?
Používateľov profilový obrázok
lucifer_sz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 31. Jan, 2007, 08:00

Re: Big Problem

Príspevok od používateľa lucifer_sz »

ano ta doska ma pci-express tam hravam len ja teraz wow ale to len na 10mesiacov inak doma nemam problem s pc iba tento srot omg gateway gt5028 procesor amd athlon x2 3800 ddr 1gb ram integrovana nvidia 6100 som zufali bo necem vyhodit zbytocne vela prachov z pc co nie je moj
Používateľov profilový obrázok
Jamhal
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 22:00
Bydlisko: Žilina/KNM(to je tam kdesi na kysučach)

Re: Big Problem

Príspevok od používateľa Jamhal »

Ako povedal tommy444 jemu to delalo pri pokazenom procesore a mne pri doske ..NO neviem ak ma niekto poblisku amd zostavu tak skus dosku a CPU inde ci to pojde a zistis co je zle
cryoy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Št 19. Jún, 2008, 11:01

Re: Big Problem

Príspevok od používateľa cryoy »

podla mna to bude zdroj..... :cool:

Návrat na "Grafické karty"