Vista 64 bit vs HD3870 Error!!

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Bryan974
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 328
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice

Vista 64 bit vs HD3870 Error!!

Príspevok od používateľa Bryan974 »

Zdravim lidi, tak kedze mam doma uz 6 gb RAM , tak som siahol po Vista 64 bit ... Všetko je ok, akurát mám dve zásadné chybičky : :!:

Nepracuje mi správne GPU..Mám samozrejme nainštalované všetky korektné ovladače, ano aj pre Vista x64, dokonca aj nove Catalysty 8.12 ...ale nič ani s original cd, ani s najnovsimi, stále ta ista chyba....Našiel som chlapíka na webe, kde to tiež popisuje...

http://www.hojko.com/ati-x1600-pro-agp- ... 98161.html

Úplne mi to robí to isté ...

Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)

Stretol sa s tým už niekto ?? Čo mám spraviť? Systém je brutálne svižný, nechcem ist naspat na XP :help:

A ta druhá..je to mimo GPU ale tiež sa mi to ešte nestalo, aj ked som uz asi o tom niekde cital...Ked som daval Vistu , tak samozrejme Format disku, cize uplne na novo..Ale pri spustani stale hadze toto Výber operačného systému...pritom som dal format, čiže tam nieje nič okrem tej Visty ..

:help:

Súrne :!: :-(
vlukas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi 26. Dec, 2008, 12:49

Re: Vista 64 bit vs HD3870 Error!!

Príspevok od používateľa vlukas »

Reset BIOSu na doske a malo by to byt v poriadku. To iste som riesil pred par mesiacmi aj ja a pomohlo to.
CPU: Intel Pentium Dual 3,40GHz, RAM: Kingston 4GB, HDD: Hitachi 500GB, VGA: Radeon HD4350 512MB, WEI: ~5,5. :-)

Návrat na "Grafické karty"