Problem

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
SoRe

Problem

Príspevok od používateľa SoRe »

Dneska rano som cel povysavat CPU dal som dole chladenie zvysaval ho zalozil nasspet a ked som zapol PC tak chvilu slo potom sa vypol tak som ho znova zapol a znova sa to stalo proste vydrzi neakich 30 sek a vypne sa :smutny:
Používateľov profilový obrázok
FragStop2
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom (18)

Re: Problem

Príspevok od používateľa FragStop2 »

A dobre si tam ten chladič nasadil? :) Akú teplotu má CPU?
Spoiler: ukázať
| ASUS P5K | Intel Core 2 Duo E6750@3,2 GHz + Zalman CNPS9500L | 2x1GB + 2x2GB (6GB) DDR2 800 MHz Corsair CM2X-6400 | HD4850 + Coolink GFXChilla | Samsung HD321KJ | Fortron BS2 500W | Point of View Turbine |
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Problem

Príspevok od používateľa stanomx »

... nasad chladic poriadne... a povedal by som z tam nemáš pastu, a ešte sa chcem opýtať.... to si vysával CPU?
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
Gury
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 17:07
Bydlisko: Trenčín

Re: Problem

Príspevok od používateľa Gury »

Možno banálna otázka ale zapojil si fan do dosky ?? (aj keď si myslím že by ta nato upozornilo)
Zostava:
Spoiler: ukázať
CPU: AMD FX-8350 +chladic Noctua NH-U12P S2, MB: GIGABYTE 990XA-UD3, RAM: Kingston 4x4GB DDR3, VGA: SAPPHIRE R9 290 VAPOR-X TRI-X BOOST HDD Samsung 850 EVO 250GB + Samsung SSD830 64GB Zvukova karta: ASUS Xonar DX PSV: Enermax Revolution87+ 850W Gold
SoRe

Re: Problem

Príspevok od používateľa SoRe »

Este som sa nedostal k PC lebo som prec ale zrejme tobude v tom CPU takze mal by som znova prichytit FAN na PCu zrejme on sa prichycuje do krizu ze ?? :-) :-) :laugh: :red: Nie nevysaval som CPU iba FAn som Zlozil a Povysaval FAn

Návrat na "Procesory"