Problem s D-Link DIR-120

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
tweete
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 06. Feb, 2006, 02:00

Problem s D-Link DIR-120

Príspevok od používateľa tweete »

Mno cfte pred casom som sem pisal ze idem tento router kupovat... Tak uz ho mam kupeny ale mam s nim jeden problemik..
mam ho zapojeny priamo na optyku prostrednictvom UTP Cat.5 a z Routera potom ide z portu 1 a 2 tiez cez UTP Cat.5 do 2 PC.
Mno ale ked chcem ist na Net tak vsetko ide v pohode asi takych 15min ale potom ako keby bol ten router pribrzdeny ci co proste nacita mi stranku len dopolky a potom ked dam refresh tak na nejaky piaty krat mi ju nahodi...
Pisal som ze rychlost je plna ale az teraz som si vsimol ze rychlost ties klesne a zavratne... teras som to meral ked isiel tak pribrzdene a rychlost nebola ani 1Mbit... Uz nwm kde je problem ako keby sa prehrieval abo co ale neprehrieva sa :smutny:
.A este mam problem s nastavenim delenia rychlosti pre dany PC... Kde sa to roby?? bo toto je moj prvy router :-( .Bo 1 PC mi ide na 15Mbit a druhy len 3Mbit a ja by som chcel stanovit danu pevnu rychlost pre kazdy PC alebo este lepsie premna aby si kazdy PC bral tolko kolko potrebuje.Nwm ci je na to nejaky SW bo ako som uz spominal toto je moj prvy router :( :smutny:

Návrat na "Hardware všeobecne"