Problem z vypalovanim cd/dvd

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
baallu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Pi 26. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Zvolen

Problem z vypalovanim cd/dvd

Príspevok od používateľa baallu »

Mam problem z vypalovanim cd/dvd , ked vypalim nieco 2 max 3 krat za sebou tak pri dalsom pokuse mi vypise "vyskytol sa reset" a potom sa uz neda vypalovat absolutne nic a to v ziadnom programe, vyskusal som ich naozaj dost. Pomoze az restart pc ale zase len na 2 az 3 disky. Mechanika je LG - ide, skusal som aj inu tiez IDE a spravalo sa to rovnako a dal som aj najnovsi firmware - nepomohlo. Neviem v com moze byt problem ci priamo v mechanike , windowse (vista 64bit), doske alebo v com. Nechce sa mi verit ze by sa mi dostaly do ruk dve rozne mechaniky s rovnakym problemom, takze samotnu mechaniku by som vylucil, jedine este vyskusat sata, help.
MB Gigabyte EP35-DS3,CPU E2220@3,0Ghz - AC Freezer 7 PRO,RAM 4GB (4x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition Vitesta RETAIL, VGA Gigabyte 9600GT 512Mb, HDD WESTERN DIGITAL Caviar SE16 320GB, SATA II, 16MB cache, 7200ot, 8.9ms, WD3200AAKS ,ZDROJ Eminent 550W, Win7 x64.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"