Wanted:Weapons Of Fate

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Wanted:Weapons Of Fate

Príspevok od používateľa Memnon »

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32097&r=top" onclick="window.open(this.href);return false;
demo a dojmy + nejake video

v hre sa clovek dostane do pozicie Cross-a (tatko hlavneho hrdinu) a do ulohy samotneho Wasley Gibsona
hra je naprosto jednoducha a linearna
ta linearita ma neprekvapila vobec ale jednoduchost ano
o tej vypovedalo uz aj ovladanie kde stacilo len par klaves, hlasky a podobne davali hre ten spravny filmovy nadych to sa ale o cut scenach povedat nedalo nakolko z nejakeho fantastickeho dovodu bezali vsetky v kockatom rozliseni
a ked uz som pri tom tak v hre som nenasiel akekolvek moznosti nastavenia grafiky ale grafika aj tak v celku usla

hra ako taka je to v celku chytlava nakolko hibox na headshot je az prilis velky tak castokrat som aj zabudol ze mozem vyuzivat zatacajuce gulky tie som pouzival skor pri vypatych situaciach ale ked uz som sa vazne nudil
ale k strielaniu je potreba adrenalinu ktory ziska hrac za zabitie hociakeho nepriatela tento adrenalin sa da vyuzit aj pr vylepsenych presunoch z krytu do krytu kedy sa na chvilku zastavi cas a hrdina moze v malom palebnom uhlle postrielat prakticky cokolvek
tento moc je velmi dolezity pri zabijani bossov nakolko bez neho je to takmer nemozne

velky neduh ktory sa mi nepacil je sortovanie nepriatelov, typek v kapuci je najlahsi, potom hnedy kabat a brokada stredne tazky, pokracuje cervena bunda ta hadze granaty, zelena bunda so samopalom, zlta bunda ma ten gun co angelina vo filme kedy hlaven vidi aj za roh, dalej klerik s brokovnicou sa vie vyhnut gulkam, najazdnik s dykami, sniper a assassin

prave velmi komicke je vypudenie niektorych nepriatelov spoza rohu ktory sa sem tam nechce odtial pohnut (zlta bunda) staci jedna tociva gulka a raneny sa zacne trmacat nelogicky von z krytu kde ho uz clovek laho dorazi
a podobne nelogicke veci ako spocsob krytia a tak

ale v celku je to kvalitna hra na odreagovanie a vdaka svojej dlzke (cca 4-4,5hodiny) ju prejde clovek skor nez ho omrzi
ale aj tak su to vyhodene peniaze
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Wanted:Weapons Of Fate

Príspevok od používateľa stefan222 »

nerealne strielanie zbrania velmi tmava hra,o ovladani ani nehovorim :red:
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Wanted:Weapons Of Fate

Príspevok od používateľa Memnon »

no nerealne strielanie to ano ziadne odhadzovanie skoro vzdy presne mierenie a to aj za behu ale zase henti typci su nadludia :)
tmava urcite nie resp. urcite nie tmavsia nez bezne strielacky to Gears of War bol tmavy a predsa vacsina lvlov bola presvetlena nakolko to boli napr. kancelarie vlak ci obytne budovy horska lanovka atd jediny tmavsi lvl boli katakomby a kostol...
ovladanie taktiez nemozem suhlasit dokopy sa pouzivali asi 3 tlacitka stale dokolecka samozrejme v roznej kombinacii a v roznom kontexte mali inu ulohu ale prave ovladanie by som povazoval za intuitivne a najma kvalitny tutorial vzdy vysvetlil ako co pouzit
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP

Návrat na "Hry a problémy s nimi"