Notebook - nejde siet a zvuk cez repro

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
filipkvietok

Notebook - nejde siet a zvuk cez repro

Príspevok od používateľa filipkvietok »

Dobry den, mam problem s notebookom, uz dlhsiu dobu a neviem, co mam robit, poradili by ste mi??
Myslim si, ze vsetko sa to zacalo, ked sa mi do pc dostal virus Antivirus 2009, po dlhsej dobe sa mi ho podarilo zbavit, ale potom, zacal pocitac pracovat cudne, nereagoval na ziadne pokyny(nevypiunal sa a niekedy nezapinal), dal som ho do servisu, kedze je este v zaruke a oni mi vymenili maticnu dosku, ked mi prisiel, tak bol este v horsiom stave, ako ked som ho posielal, nefungoval zvuk a ine programi, zvuk sa mi podarilo nahodit aspon cez sluchatka, ked nie su sluchatka zapojene v pc, tak cez reproduktori neide. Najnovsie sa mi stalo, ze ked som bol na internete pripojeny, tak odo mna antivirusovy program, mam Este Smart Security, ziadal reinstalaciu, alebo nieco podobne, tak som to povolil a restartoval pc, po restartovani som sa uz nemohol pripojit na siet a neide to do teraz, keby ste mi moghli pomoc, ja by so ho dal aj reklamovat, ale momentalne nie som doma, vratil by som sa az v juni a do vtedy by som potreboval ten pc opravit, keby sa dalo, dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Notebook - nejde siet a zvuk cez repro

Príspevok od používateľa Jeremi »

co sa tyka toho zvuku cez repro ja typujem ze pri vymene dosky reproduktory jednoducho nezapojili stalo sa mi to uz viac krat cize dal by som to znova do servisu co sa tyka tej siete asi to bude softverova zalezitost a najjednoduksie je urobit reinstal systemu ako patrat po tom v com presne je problem
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
filipkvietok

Re: Notebook - nejde siet a zvuk cez repro

Príspevok od používateľa filipkvietok »

to mam ako preinstalovat cely windows, alebo co sa myslelo tym reinstalom systemu??
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Notebook - nejde siet a zvuk cez repro

Príspevok od používateľa Jeremi »

ano presne tak
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro

Návrat na "Mobilné PC"