X-Men Origins: Wolverine

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Riddick »

Nejvěrnější kopie filmové postavy Wolverina, jaká se kdy ve hře objevila. Hráči využijí proslulou hrubou sílu postavy, schopnost obnovovat svou tělesnou kondici a budou nasazovat nezničitelné adamantiové spáry při konání činů, které se příčí běžnému chápání, při ničení ohromného rozsahu, při léčení sebe sama v reálném čase a při odhalování záhad minulosti a původu mutanta.

Výpravný příběh, který se proplétá osou příběhu z filmového plátna, obsahuje celou řadu akčně střižených misí odehrávajících se na skutečných místech a vyzývá hráče, aby v sobě zburcoval zvířecí instinkty při odhalování skrytých nebezpečí, při honu na nepřátele, jejich likvidaci a při odhalování pravdy o Wolverinově příbuzenském vztahu s plukovníkem Strykerem a Sabretoothem.

X-Men Origins: Wolverine is an epic action-adventure featuring a true-to-character Wolverine gameplay experience that takes gamers through and beyond the movie's storyline. Set in a variety of vivid real-world locales, the title challenges players to hone their animal instinct as they uncover hidden dangers, hunt and destroy enemies, and take on seemingly insurmountable situations while discovering the truth about Wolverine’s tragic past. With razor-sharp adamantium claws unsheathed, the future X-Man enacts lightning-quick combat, evasive maneuvers, in-depth combo attacks, and an array of brutal finishing moves. Wolverine doesn't just deliver massive damage, either, he also takes it, thanks to his mutant regenerative power that heals him in real time right before the player's eyes.

Uncage Wolverine's tragic past and discover how the ultimate weapon was created. Unleash the razor sharp adamantium claws, feral instincts and mutant regeneration power of the world's fiercest hero. Visceral combat. Pure rage. Epic battles. Take on the impossible in your hunt to uncover the secrets of Weapon X - then exact your revenge.

* Go through 5 main Acts that tie in to the movie as well as levels that are specific to these skus; such as the Sentinel factory and the birth of the Sentinel Prototype.

* Designed on the Unreal Engine.

* The Wolverine game that the fans asked for.

* Environmental Hazards that can work for or against you while fighting.

* Familiar friends and foes from the upcoming movie; Hugh Jackman as Logan/Wolverine, Liev Schreiber as Victor/Sabretooth, and Will.I.Am as John Wraith.

* Cinematic Moments that put you on the "set" making you feel like you are controlling a movie.

* Real Time damage regeneration.

* Familiar unlockable outfits as you progress through the game (Yellow/Blue, Orange/Brown, etc).

* RPG Lite experience that allows you to customize Wolverine's moves and make him more powerful, or even regenerate faster.

* True-to-character Wolverine - The X-Men's fiercest Super Hero has arrived in his first true-tocharacter next-gen experience. From Wolverine's devastating rage attacks to his regenerative abilities, from his feral senses to his signature style of relentless combat, players will finally get to uncage Wolverine as never before.

* Relentless Combat - Take control of Wolverine's indestructible adamantium claws with over onehundred custom moves, reflex quick-kills, and long-range lunge attacks.

* Cinematic Intensity - Fall to earth from 30,000 feet in the air with no parachute, lunge through spinning helicopter blades, take on entire platoons at once - level after level of epic gameplay awaits.

* Real-time Regeneration - Wolverine’s unique regeneration abilities mend bone and muscle tissue in real-time, allowing for non-stop combat and impossible risk-taking.

* Astonishing Cast of Marvel Heroes and Villains - To uncover Wolverine's turbulent past, he must fight with and against the most popular characters in the Marvel universe. Gambit, Sabretooth, The Blob, and more combine to make this the most intense action experience in gaming.

* Epic Boss Battles - Go beyond mere minions to battle the biggest, baddest bosses Wolverine has ever faced including 200-foot tall Sentinels, grotesque Wendigos, and unyielding Leviathans.

* Rage Powers - Build up your Rage to unlock astonishing special-moves, combos and contextual attacks.

* Feral Senses - Utilize Wolverine's unique animal instincts to expose tactical advantages and weak points in enemies, as well as solve puzzles and discover escape routes.

Screenshoty

Trailer
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa valistar »

7.0 http://www.gamespot.com/ps3/action/wolv ... ot;title;1" onclick="window.open(this.href);return false;

ze vraj prilis lahke.. neviem ci nieco pre mna
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Snake »

uz to vyslo? super :-)





.
Viktorr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: So 18. Apr, 2009, 18:08
Bydlisko: Bratislava

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Viktorr »

Tak bodaj by to nebolo lahke, ked hras za wolverina. Realne si povedzme ze kto je "lepsi" ako on (znie to vtipne) mozho superman a spawn, Dr.X (mozno) ale o galacicovy pochybujem.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Memnon »

no je to v celku dobre graficke nastavenia som tam sice nenasial ziadne (rozlisenie a ci si prajem normalne nastavenia alebo low)
aj tak graficka je dobra teda v ramci moznosti zato hratelnost je navykovarozsekavat seckych oklo seba asi 20 moznmyi sposobmi + raltime odhalsovanie loganovych kosti ktore potom efektne obratsaju s5 masom a kozou akoby nic
hra mi hodne pripomina prince of persia WW alebo 2trony komba bloky a podobne
uzasne sceny su predovsetkym v prvej casti a to boj s vrtulnikom a pochosd po moste proste WOW taka hruba sila
a inak hra je nesmierne brutalna spomalene zabery jak niekoto rozseknes napoly jenam tahom mu odseknes nohy a druhym ruky pripadne hlavu v ingame animacii jeden nemenovany kolega len tak odtrhol obe ruky naraz vojakovi podotykam ODTRHOL
cize je to fakt dfobra hra pri ktorej netrba pouzivat mozog a navyse nie je taka lahka ako pisu(aj ked chcelo by to mat otvoreny hard hned od zaciatku a nie az po prejdeni)....

ZAVER: hra je v celku dlha na takyto zaner hraje sa to vyborne (az na pokus o arkadu skakania po plosinkach, Logan fakt neni spiderman) komba su uzasne obleky boje s helikopterami rozvoj postavy za najdene predmety a vela vychytavok ako aj vela roznorodych nepriatelov + dobra "vyprava" skratka ma to grady osobne 8/10

ps: inak nasiel som tam aj odkaz na WoW wrath of Lich king kde v zasnezenej krajine bol zapichnuty Arthasov mec a vedla neho postava mrtvola nad ktorou bol typicky zlty vykricnik oznacujuci hotovy quest :)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Riddick »

Takze presiel som to aj ja..

V kratkosti:
Hra az tak lahka nie je, no zaroven ani prilis tazka, ako sa uz pisalo vyssie, animacie, realtime destrukcia a hojenie Loganovho tela=krasa ( hlavne ked do mna strelili raketu a jedna strana mi chybala a pekne zacalo dorastat spat), takisto velkym plusom je levelovanie a zlepsovanie schopnosti tzv. mutagens - schopnosti, ktore ziskavate pocas hrania, ale treba ich najst - maju za nasledok napr. rychlejsie hojenie, zvysenie zdravia, zvysenie Rage metra a rychlosti pocas boja.
Komba neskutocne, hlavne tie spomalene zabery, vychutnat si komba treba pri tazsich protivnikoch, ktory maju viac zivota, to su potom neskutocne kombinacie. Doplnenie o ziskavanie komixovych oblekov zlto-hnedy, zlto-modry a modro-strieborny.
Ako fakt brutalna akcia, dobry dej, ktory doplna niektore veci, co vo filmoch nenajdete. Jediny minus bol ten velky Sentinel, sa ho dalo zvladnut dost rychlo, zato niektore pasaze ma riadne nervovali.

Osobne tiez hodnotim tuto hru na 8,5/10 - velmi brutalna, navykova hra . odporucam :-)
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
Wratha
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Ne 27. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Wratha »

fakt ze mu to seka, radost na to pozerat :cool:
Spoiler: ukázať
MB: ASUS P5E CPU: q9300 @ 3,3 Ghz 1,275 VCore BIOS + TRUE + Magma RAM: 2x2GB Corsair C5DF Dominator @ 880 Mhz GPU: Gainward GTX285 GS 2GB + 2x Magma HDD: WD 640AAKS + Scythe Quiet Drive PSU: Corsair HX620 CASE: NZXT Tempest + Scythe Kaze Master + 2x Noctua s12 + 2x Magma MOUSE: Razer Mamba + eXactMat KB: Razer Lycosa Mirror LCD: Samsung P2370 AUDIO: Roccat KAVE NB:TOSHIBA A300D
Everything is not going to be OK
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa valistar »

tak hru som presiel aj ja, teraz s odomknutou hard obtiaznostou hram, som niekde v polovici :-D .

ked mate radi podobne hry + vas bavia x-meni tak toto je a-must-buy.

este jedna taka vec, ze asi 3-5x za level hra zacne cca na 3 sekundy neskutocne sekat, potom sa rozbehne ako keby nic a ide zas na vysokom fps. nechapem preco to robi.. zeby citalo dalsiu cast levelu z hardisku? robilo to aj niekomu s vas? je to na pc v podpise, v inych hrach nebol problem.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Memnon »

mne tiez sem tam nastal pokles FPS ale nikdy to nesekalo
mozno sa nacital daky skript ci zvysok lvl jak vravis nakolko tento pokles nikdy nenasatal v nejakom boji ale vzdy ked som bol sam a napr kukal som do steny cize s narocnostou sceny to nema nic spolocne
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa bassgenerator »

poklesy FPS tiez zaznamenavam a niekedy to spomali ale pocas hry som si to vsimol asi 2x. da sa to hrat aj gamepadom-nebude to lepsie? lebo to skakanie niekedy na plosiny-hlavne co sa hybu je dost shitne!
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Fremen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po 26. Jan, 2009, 14:55
Bydlisko: Košice

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa Fremen »

Celkom pohoda hra . Akurat mi trosku vadili tie zbytocne " skakacky " . Radsej by som minutu zbesilo mackal nejaku klavesu a presekal sa cez prekazku . :D ( nieco na styl ked ste leviathanovy na konci vytrhli hlavu , skor sa mi to hodi k wolverinovy nez ako premiestnovanie bedni a skaknie cez plosiny )

Ako neeeenormalny fanusik wolverina davam hre 10/10 :D
Objektivne 7/10

PS: Ak sa niekomu paci takyto typ hry "rozsekaj/vymlat dusu z 30 nepriatelov naraz :D " vyskusajte si hru Dynasty Warriors 6 . Tiez celkom sranda .
gamer222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 10:50
Bydlisko: Bratislava

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa gamer222 »

cawte, mám taký problém, že som sa zasekol v jednej misii a neviem čo ďalej... som v tej misii, čo som sa zobudil v tom takom akvariu alebo jak to mam povedat :D, vsetkych som vyzabijal a potom mi ta lekarka alebo co to bolo povedala v telke ze sa k nej musim dostat aby ma vyliecila lebo inak zomriem... potom som vosiel do miestnosti kde som musel dal ten Power cell do toho otvoru aby sa mi odomkli dvere... ten som nasiel hore na plosine, dvere sa otvorili, ale v tej dalsej miestnosti potrebujem este jeden aby som mohol spojazdnit tu pohyblivu plosinu, ale vobec ho nemozem najst... dost ma to stve pretoze doteraz ma este ani raz nezabili a tu uz ma to pomaly prestava bavit... :help: dik za pomoc
NTB: ASUS GL553VE: i7-7700HQ, NVIDIA GeForce GT 1050ti 4 GB, 16 GB RAM
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa valistar »

trosku logiku pouzit? potlac bednu ktora je v miestnosti do dveri, aby ked vytiahnes tu bateriu hore aby sa dvere uplne nezavreli a mohol si vojst do druhej miestnosti a pouzit ju ;) .
gamer222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 10:50
Bydlisko: Bratislava

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa gamer222 »

no vidis, to ma nenapadlo... len vsetko zaradom rezem a logika ide bokom :laugh: diky za rychlu odpoved, mozem ist znova drtit... :good:
NTB: ASUS GL553VE: i7-7700HQ, NVIDIA GeForce GT 1050ti 4 GB, 16 GB RAM
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: X-Men Origins: Wolverine

Príspevok od používateľa bassgenerator »

X-men uspesne prejdeny. sakra po 4 dnoch mlatačky. fuj uz nikdy viac taketo sialenstvo!!! :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"