ati powerxpress:ake ovladace?

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
krash
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: Št 17. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

ati powerxpress:ake ovladace?

Príspevok od používateľa krash »

Dobry den
mam pred sebou notebook amilio xa3530, ktore ma dve graficke garty. jednu integrovanu radeon HD3200 a este k tomu mobility radeon HD3650. pri instalacii visty sa automaticky naistalovali vsetky ovladace a prepinanie medzi grafikami perfektne funguje. lenze po aktualizacii visty po restarte ntb mi vyskocila chyba ze catalyst control center prestal kvoli nejakej chybe pracovat.podla visty to vyriesia nove ovladace na grafiku...lenze na ktoru? mozno je to blba otazka, ale uz som tam raz tie nove ovladace dal ale nieco sa muselo pokazit pretoze potom neslo vobec prepinat medzi grafikami. s tymto som sa este nestretol a neviem teda co mam naistalovat a ako. bol by som velmi vdacny za radu.
CPU Phenom II X4 980 Black Edition Základná doska GIGABYTE 790XT-USB3 - AMD 790X/ SB750 RAM DDR3 1333MHz PC10666 CL7-7-7-20 PATRIOT Gaming Extreme Performance pro AMD Graficka karta AMD Radeon HD 7870 2GB Skrinka Corsair 600T Zdroj CORSAIR TX650, 650W

Návrat na "Ovládače a BIOSy"