nejde mi internet na HP compaq

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
patreskovkoncoch

nejde mi internet na HP compaq

Príspevok od používateľa patreskovkoncoch »

dostal som nový notebook značky HP compaq s operačným systémom VISTA, wifi mi šlape bez problémov ale ked napojím kábel od internetu tak mi to pise ze slabe alebo ziadne pripojenie a nechce ist net ... skusal som pomenit nastavenia neviem kvoli comu to moze byt... ale jeden kamarat mi tvrdi ze to je kvoli nenainstalovanej sietovej karte moze to byt ono? a ako zistim ktory ovladac stiahnut? prosim dajte vediet na Patre123@azet.sk som v koncoch ... DAKUJEM MOC...
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: nejde mi internet na HP compaq

Príspevok od používateľa pEpinko »

Moc informacii si zrovna nedal, ale skusime. Pises, ze ked napojis kabel hlasi nieco ako "slabe alebo ziadne pripojenie". Zaujimalo kde to pise. Dalej pozri do Device manageru (spravca zariadeni) a tam network adapters. Ak je vsetko naistalovane sprane mal by si tam mat Wifi aj sietovu kartu, mozno aj ine. Ak to tam nemas, tak asi naozaj neni naistalovany ovladac. Ten najdes lahko, staci do googla dat presne oznacenie tvojho notebooku a slovicko drivers, malo by to najst stranku HP s ovladacmi pre tvoj notebook, tam iba vyberies na siet a nainstalujes.

Ale chyba moze byt aj konfiguracii siete na notebooku (pripadne aj na routry, neviem ako to mas riesene). Chcelo by to viac informacii.

Návrat na "Mobilné PC"