bios

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

bios

Príspevok od používateľa borisss »

chcel by som sa vas opitat ci by sa nedalo premenit bios cip s inej zakladnej dosky do druhej ak virobcovia neni su ti isti ale cip by pasoval
doska z ktorej chcem zobrat cip je IBM cislo nema ale skuste si ju pozret podla procaku FRU:33L2867
ten cip chem vlozid do tejto dosky p6v693a/a9 je to QDI
pojde to?
I LOVE TECHNO
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8608
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: bios

Príspevok od používateľa shiro »

miesto vymeny si nastuduj pravopis, lebo taky grc s tolkymi hrubkami som teda vazne davno nevidel...

inac to asi nepojde, nakolko nie vsetky cipy na bios su kompatibilne...vymenit to mozes, ale len za steny typ
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

Re: bios

Príspevok od používateľa borisss »

Oto jak ja pisem sa ti nestaraj radsej keby si mi poradil ved na to si vo fore ci nie???
Ak by som to vymenil tak sa stane nieco s hardvarom???
I LOVE TECHNO

Návrat na "Ovládače a BIOSy"