problem s PC..

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
QuickShare
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ne 13. Máj, 2007, 08:00

problem s PC..

Príspevok od používateľa QuickShare »

Ahojte..

mam taky problem s PC ktory bezal a ked som sa vratil domov tak uz nie... odkazuje error pri primary master HDD a nebootuje do OS ked vymenim HDD za HDD ktore ide normalne na inom PC tak mi robi to iste stale do okola najprv loading asus express gate ktory trva dost dlhu chvilu pred tym to nikdy nerobilo podom sa dostanem po ponuku spustit win normalne save mode a pod... nenabootoju nic ani do save mode skusal som nastavit defaultne nastavenia biosu nepomohlo skusal som vypnut expres gate nepomohlo skusal som flashnut bios neda sa vobec mi to nenajde subori na ziadnom mediu(cd,USB) jedine co mi naslo je ten HDD ktory som potom pripojil predosli nenaslo asi pred mesiacom som dal najnovsiu ver. biosu kde bol prave opravovani ten asus express gate ale PC slo bez problemov s touto verziou tak to asi nebude problem len neviem preco mi utilita v BIOSE nechce flashnut inu verziu proste nenajde ziedne medium to iste robi ked odpojim vsetky mechaniky a HDD akukrad odkazuje to chybu na sata disk ak ho vymenim za ATA tak sa toho problemu zbavim ale PC aj tak nebootuje do winu ale to sa uz opakujem...
este dam zostavu
ASUS EN9600GT TOP/HTDI 512MB DDR3 2xDVI HDMI HDTV
CPU Pentium Dual-Core E5200 BOX (2.5GHz)
2GB DDR2-800MHz Kingston HyperX Low Lat. CL 4 kit
ASUS P5QL-E Gb LAN iP43 DDR2 RAID IEEE
HDD 500GB WD5001AALS 32MB SATAII/300 7200rpm 5RZ
Fortron Blue Storm II 400W, PFC, FSP400-GLN 1 286,00
Thermaltake VG7000BWS Soprano RS 101


dakujem za kazdy napad a radu :P

Návrat na "Hardware všeobecne"