Problem s TV kartou

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
EightBall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 307
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (21)

Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa EightBall »

Mam starsiu LifeView FlyTv Prime 34 , ktora mi vyborne sluzi a nemam chut sa s nou lucit...doteraz som fungoval na XPckach a nebol ziadny problem.

Pod Sedmickou mi samozrejme DRIVERY z instalacneho CD nefunguju tak mi WIN v ramci updatu stiahol drivery sam.Kartu detekuje a aj funguje (skusal som viacero programov) ale obraz mi nejde. Teda aby som sa vyjadril presnejsie pod origo LifeView softwarom mi idu tak 4kanaly (aj to velmi nekvalitne) :rolleyes:

Skusal som hladat po nete nejake DRIVERY ale LifeView na zakaznikov asi tak od doby XP kasle a nic tam nema...skusal som vsetky PCI sloty ze ci by to nepomohlo ale tiez nic.

Nemate niejaku radu ako by som mohol tu kartu este spojaznit ? Lebo je fakt kvalitna a nerad by som sa s nou rozlucil...kvoli debilnym driverom :rolleyes:
Intel E2180@3000Mhz (Freezer 7 Pro) Asus P5K/EPU 3x1GB A-Data Vitesta EE 4-4-4-12 at 900mhz Gainward 9600GT 512MB (Zelman VF900) Samsung 225MW LC Silent Giant 550W + Asus Eee PC 1000H
badyto

Re: Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa badyto »

Tiez mam starsiu tv kartu a win7 32 bit mi stiahne automaticky drivery. Ovsem soft ktory je ku karte mi kartu ani len nenajde. Pouzivam program DSCaler http://www.dscaler.org/dscaler4.htm a tu mi ide vsetko tak ako ma. Skus mozno sa ti zapaci...
Používateľov profilový obrázok
red-art
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pi 30. Okt, 2009, 01:03
Bydlisko: Rudinská

Re: Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa red-art »

tú istú kartu mám aj ja, ale flytv prime 34 :cool: aj drivery stiahlo ale nefunguje mi ani obraz ani zvuk ... staré dobré XP ... :(
"A computer is a stupid machine with the ability to do incredibly smart things, while computer programmers are smart people with the ability to do incredibly stupid things." Bill Bryson
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa Snake »

tak padaj k nemu naspäť, toto si rieš s výrobcom, nie s MS! Už som alergický na takéto reči...





.
Používateľov profilový obrázok
jtbs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Pi 23. Okt, 2009, 19:25
Bydlisko: Žilina

Re: Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa jtbs »

red-art-skus pohladat alternativny driver, kolega nad tebou tam spomina nejaky soft http://www.dscaler.org/dscaler4.htm" onclick="window.open(this.href);return false; (mne ten web ani neide-vypadok alebo co). Stare dobre XP? Stare XP na stare masiny so starym HW :rolleyes:
We salute the rank, not the man!
Používateľov profilový obrázok
red-art
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pi 30. Okt, 2009, 01:03
Bydlisko: Rudinská

Re: Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa red-art »

ten Dscaler už používam, na XP teda, ale z seven je problém s driverom... možno iba win update stiahne vždy zlý driver :-(
"A computer is a stupid machine with the ability to do incredibly smart things, while computer programmers are smart people with the ability to do incredibly stupid things." Bill Bryson
Používateľov profilový obrázok
jtbs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Pi 23. Okt, 2009, 19:25
Bydlisko: Žilina

Re: Problem s TV kartou

Príspevok od používateľa jtbs »

a co takto nespoliehat sa na windows update a stiahnut sam. http://www.vista-driver.org/query/1654/ ... 30-34.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Vista driver by mal na win7 stacit
We salute the rank, not the man!

Návrat na "Operačné Systémy"