Mikrofon help

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
moody01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Ne 15. Mar, 2009, 22:19
Bydlisko: Nitra

Mikrofon help

Príspevok od používateľa moody01 »

Caute !

Mam doma mikrofon taku obycajnu palicku co sa tvari ako mikrofon :D a aj sluchatka s mikrofonom a ked si s kamaratom volame cez skype tak malokedy sa mi to podari nastavit tak aby ma pocul ... Co stym moze byt ?
Robilo mi to aj na strom PC a teraz aj na novom od novoty ... Zapojim mikrak a on ma nepocuje pozrem nastavenia zvuku a tam mam mikrak stlmeny tak dam aby nebol stlmeni a pridam intenzitu mikraka na plno ... stale ma nepocuje , idem do nastavenia zvukovky a tam je mikrofon zaskrknuty stlmeni . dam ho odstlmit a v paneli hlasitosti sa mi stlmi alebo ubere naminimum takto sa stim hram aj 1/2hod furt sa mi to prestavuje , skusam boost a blbosti az sem tam sa mi to podari tak ze ma pocuje ... potom sa mozeme rozpravat kolko chceme ale ked zlozime a vyskusame to za 1/2 hodinu tak o5 ten isty problem ,,, :furious:


Prosim Pomozte :cry:

PS: Kamarat ked vola cez skype inemu tak sa pocuju OK ... a mne to robi problemi s kazdym :cry: .
Mam to dobre zapojene nebojte :D cervene v cervenom a zelene v zelenom :D ...

Mam dojem ze bude chyba v mikrofone ked mi to robilo aj na strom PC ... ale zase mama 2 tie mikraky a ked su npojene na iny PC tak to ide :rolleyes: ... tak netusim :smutny:
When I die I'll go to heaven, because I've spent my time in hell.
Používateľov profilový obrázok
virus64
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 16:25
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Mikrofon help

Príspevok od používateľa virus64 »

pretože skype má vlastné nastavenie mikrofónu a ked bude v správcovi zvuku stlmený nemá to vplyv na nastavenie v skype.
Otvor skype, nástroje>nastavení...>zvuková zařízení a tam je volba "automaticky nastavit mikrofón" vypnes toto nastavenie a pridáš hlasitosť
moody01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Ne 15. Mar, 2009, 22:19
Bydlisko: Nitra

Re: Mikrofon help

Príspevok od používateľa moody01 »

no dobre dakujem zatial to vyskusam ... teraz som v robote takze nemam pristup k kmojmu PC :D ... Ale on mi nejde ani ked dam vo windows nahravanie zvuku :?
When I die I'll go to heaven, because I've spent my time in hell.

Návrat na "Zvuk a PC"